Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy az én szobám az én szobám, és én döntöm el mikor vagyok ott, és ne küldjenek ki mások?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%

#9. Te nagyon birka vagy!

Egy 13 éves lány apja vagyok.

2015. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
7 és a többi hasonló, ti inkább ne szaporodjatok!
2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%

"Nem a gyereké a lakás, sőt a szoba sem. Ő csak lakhat benne."

Na és a gyereket ki csinálta?


"z ágy sem az övé, nem ő vette. A ruha kicsit más, a személyes használati tárgy, de igen, elvileg az is szüleié.

Hogy gondolod, hogy övé a szoba? A tulajdonosé a szoba, és a ház, vagyis a szülőké."

Nem értem az ilyen idiótákat. Titeket a szüleitek csak dísznek tartottak, vagy rabszolgának? Gondolom anyádék neked is utólag benyújtották a számlát a felnevelésed költségeiről.


Az ilyen ember azon gondolkozzon el, hogy idős korában ugyanezt fogja visszakapni a gyerekétől, és egyedül fog megpusztulni, mert nem lesz senki aki mellette legyen.

2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
13, nagyon jól mondod! A gyerek nem tárgy/tulajdon. Az ahol van meg az otthona, nem szálloda. Miért kell terrorizálni a gyereket?
2015. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%

Azért fogjuk vissza egy kicsit a paripákat.


"én döntöm el mikor vagyok ott, és ne küldjenek ki mások?"


Persze, ő dönti el, amennyiben a normális emberi/családi együttélésből fakadó kötelezettségeit is teljesítette. Többen kérdeztük, pontosan mi történt, válasz nem érkezett. Minden durcás gyereknek tudomásul kell venni, hogy a jogai a kötelességekkel együtt járnak, az ilyen arrogáns kijelentések pedig magukkal vonhatják azt a választ, hogy addig az ő szobája, amíg a szülő is úgy gondolja. Ez még messze nem jelenti azt, hogy a neveltetése költségeiről majd kap egy csekket a 18. szülinapján, de basszus, ha én jó és felelősségteljes, odaadó szülő vagyok, nehogy már ilyen hangon kioktasson a kölyök, akinek a "szobájáért" én dolgoztam meg.

2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
15. Igen, én is kérdeztem miért, de csak le lettem pontozva. Pedig szerintem kézenfekvő volt a kérdés. Ennyiből nem lehet mit tanácsolni.
2015. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem azert nem irtam eddig mert nem volt kedvem hanem mert nem voltam fent. Nem loghatok egesz nap a neten. De mindjart leirom. Ja es én nem pontoztalak le
2015. júl. 27. 23:09
 18/26 A kérdező kommentje:

Na szval leirom akkor

Ugye van a szobám. Ott van a csalad egyetlen számítógépe. (nem szoktam napokat kockulni meg nem vagyok tul sokat a szobámban. Nem is szeretem ha mindig egyedul vagyok.) a tesómnak van egy haverja aki átjött hozzánk este. Mielott tudtam volna hogy jon mondtam a tesómnak hogy szeretnek gepezni (aznap nem gepeztem es o egesz nap gepezett szinte) de o mondta hogy mindjart jon xy. En erre mondtam h mas szobaba is tudnak lenni nem csak az én szobámba. Erre mondta h itt van a gep is én is biztos abban a szobába szeretnek lenni ahol a gep van. Hat biztos jo a gep de azert ha o megkerne ra h ne az o szobájába (neki am nincs ugy szobája. Vagyis lehetne de azt csak alvásra használja altalaban) legyek a barátnőimmel akkor ezt tiszteletben tartanam. Es nem küldenek ki. Meg meg par hónappal ezelőtt olyan is volt hogy kiküldött delutan mert o a szobámba akart aludni. En 15/L (majdnem 16) o 25/F

2015. júl. 27. 23:24
 19/26 A kérdező kommentje:
Kuldenem*
2015. júl. 27. 23:25
 20/26 A kérdező kommentje:
Es azt is mondta hha az én szobám akk aludjak is ott. Mert én nem ott alszok. Tudom h nagyon dedós ki is nevethettek de én rettenetesen felek egyedul a sötétben aludni. Meg kislampaval is. Raadasul az én szobám elegge messze van a többitől
2015. júl. 27. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!