Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy az én szobám az én szobám, és én döntöm el mikor vagyok ott, és ne küldjenek ki mások?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem mindenkinek szüksége van intim szférára és a saját szoba pont egy ilyen hely.

Ha valaki gyereket vállal legalább biztosítottá ezt.

Meg egy saját pc manapság nem egy luxus dolog.


Sajnálom h ilyenek a szüleid.


7-es rád egy kutyát se bíznék. Jó h mindjárt nem azért kéne hálás legyen h anno dugtak a szülei és ö megszületett. Ha valaki gyereket vállal biztosítsa az alapvető szükséges dolgokat is. Mint pl a fent sérelmezett saját szoba.

2015. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

Akadj már le a szülőkről, utolsó, nem tűnt fel, hogy a kérdezőt a bátyja küldte ki? És toronyórát láncostul nem kéne még biztosítania a szülőnek? Neked hány gyereked van, és mit biztosítasz nekik? Nem kell a partvonalról beugatni, senki sem kíváncsi a hülyeségeidre.


Kérdező, ezt a bátyáddal kell lejátszanod, ha nem megy, akkor be kell vonni a szülőket. Lehet, hogy annak a gépnek jobb helye lenne bratyódnál, vagy cseréljetek szobát, ha az övé közelebb van a szülőkéhez, lehet, hogy ő örülne, ha kicsit szeparáltabb helyen lakhatna.

2015. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én gondolkodom egysíkúan, de nekem az a szobám, ahol alszom :) Ennyi erővel a vécét, vagy a konyhát is kikiálthatnám annak :D

Hol alszol, ha nem ott? Miért van külön nappali szobád fenntartva? Gyakorlatilag az most teljes értékű nappaliként szolgál...


Valószínűleg a bátyád is hasonlóan gondolkodik, írtál már erre utaló dolgot is. Valóban az lenne az értelmes megoldás, ha a számítógép kiköltözne egy közös helyiségbe. Egyáltalán miért csak ott van? A bátyádnak is biztosan szüksége lenne rá.

Elég elnéznem az öcsémet és a húgomat, egész nap - külön - gép előtt ülnek. Meg is őrülnének, ha nem férnének oda egymástól. Örülj neki, hogy nem túrt még ki onnan teljesen :)

2015. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%

@Komment Huszár:


"Titeket a szüleitek csak dísznek tartottak, vagy rabszolgának? Gondolom anyádék neked is utólag benyújtották a számlát a felnevelésed költségeiről. "


Ezt a hülyeséget honnan szeded? :D


Azért nehogy már úgy rendelkezzen a gyerek, mintha szállodában volna. Itt egyesek azt hiszik, hogy nekik mindent szabad.


A #11 és #12 észlénynek: remélem a ti gyereketek azt és úgy csináln, amit és ahogy akar, és nagy ívben kakil rátok, hiszen ők ugráltatnak mindneki mást.


Kérdező: Ha 1 számítógépetek van, akkor azt tegyétek ki a szobádból, mert az sem fair, hogy a tesód nem fér hozzá, ha te nem akarsz kimenni és egyedül akar ülni a gép előtt.

Miért nálad van a gép? Miért nem a nappaliban?

2015. júl. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"#9. Te nagyon birka vagy!

Egy 13 éves lány apja vagyok."


Rögtön gondoltam, hogy apja, mert tuti nem foglalkozol vele rendesen, ha ilyen hülyeségeket írsz. A te lányod ugye azt csinál a saját szobájával, amit csak akar, mert az az övé, ugye? Na ne röhögtess már! Esetleg csak 2 havonta 1x léphetsz be oda, mert ő rendelkezik róla :D Te sem foglalkozol sokat gyerekkel, az tuti.

2015. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
a szoba csere nem jó megoldás, mert én még diák vagyok, és pont ez a szoba van úgy kialakítva. ahol a tesóm alszik az egy több mint kétszer akkora szoba mint az enyém (ott alszik a másik tesóm is) és ő már dolgozik. anyám (apám nincs) azt mondta, hogy érti ő ezt, de nem lehet úgy megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen. anyukám szobájában van a TV, oda már nme is férne a gép, meg zavarná is, ha pl. szól a zene. a "nappaliba" (ami javarészt csak alvásra van használva) gonodltam hogy lehetne tenni, de anya úgy gonodlja, hogy ha még este X bátyám akar gépezni, de viszont Y meg már aludni szeretne, az őt zavarna. aztán ott van az ebédlő, arra is gondoltam, csak ugye ha jönnek vendégek oda szoktak leülni, kicsit hülyén nézne ki ott egy gép. azt nme tehetjük meg hogy veszünk még egy gépet. (volt egy laptop de az leromlott mert nem bírta a játékot amivel játszott a bátyám, és volt egy másik gép, de az úgy belassult egy nap hogy a bátyám idegességében szétverte (pedig elég nyugodt természet)
2015. júl. 28. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!