Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs saját...

Mit csináljak ha nincs saját szobám?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van abból hogy 4-en lakunk egy szobában(anyukámmal és két testvéremmel).Olyan rossz hogy ilyen kicsi lakásban élünk,és nincs hely ahol egyedül lehetnék.Soha nem volt még saját szobám de már nagyon szeretnék egyet mert semmi magánéletem nincs.14/L

2015. aug. 2. 12:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán lehet.A nagypapámhoz szoktam néha kimenni falura.De ott nem lehet aludni mert eléggé piszkos ház,régi minden.
2015. aug. 2. 12:39
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
De mi az, hogy anyukád nem akar ott aludni? Elváltak, és kénytelenek egy fedél alatt élni, vagy hogy van ez?
2015. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
nekem se volt saját szobám mégis megtanultam írni:) összeségében persze elég rossz a helyzet. de a helyzet szinte mindig rossz. aki korán hozzászokik később értékelni fogja ha jóba kerül.
2015. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha van fiú tesód, akkor ő menjen át apukádhoz.
2015. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem, mi az, hogy az anyuka nem "akar"... És a gyerekeivel egy rakáson élni akar??

Fura...

2015. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
77%
Megértelek...:/ nálunk ugy van hogy én a testvérem és az anyukám alszunk egy szobába...Az apukám meg a másik szobába egyedül. sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. (amúgy anya és apa jól kijönnek csak már nem akarnak együtt aludni) 15/L
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

"amúgy anya és apa jól kijönnek csak már nem akarnak együtt aludni"

Mi van? o.O Inkább nyomorog a gyerekeivel egy szobában, mint hogy a férjével aludjon? Ha ennyire undorodnék a férjemtől, akkor is külön ágyban de egy szobában aludnék vele, mi ez már, hogy 4-en nyomorgunk egy szobában....

El nem hiszem, hogy nincs otthon semmi gond a szülőkkel.

2015. aug. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
83%
A mi lakásunk egy 30 m2-es kis lakás volt, amíg magyarországon éltünk. 4-en laktunk ott, de szerencsére magasan volt a mennyezet, ezért kitudtunk alakítani galériákat. Egyet a konyhában, egyet peig a szobában és át is lehetett járni a két galéria között. De ha nem is magas a mennyezet, egy fekvô galériát simán ki lehet alakítani bárhol, mondjuk az nem igazán ér fel egy saját szobával.
2015. aug. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%

Nekünk 3 nagy és egy mini szobánk van. Mamámmal, amyával, tesómmal élek. Az egyik nagy szoba a mamámé, a másik nagyban lakunk 3-an, mert a kicsibe egy kanapé van és nem lehetne ott aludni, vagy szoba, mert amúgy is kicsi és a kanapé mellé más már nemigen fér.

Van egy nagy szoba amibe senki nincs! De a mamá nem engedi hogy az legyen az én szobám!!! Anya meg tesóm soha nem takodik el kb egy szemétdomb közepén élek, egyikükkel sem vagyok jóban…… Nem bírom tovább, megértelek.


De akkor valamelyik tesód vagy te miért nem megy át apudhoz?

2015. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
#19 mert az is egy kis szoba és nem engedi, hogy bárki oda átmenjen.
2015. okt. 14. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!