Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek megérteni...

Miért nem képesek megérteni engem, hova forduljak segìtségért, hogy kikeveredjek ebből?

Figyelt kérdés
22\l vagyok, anyámmal élek, aki nárcisztikus személyiségzavara miatt kiskorom óta terrorizál és nem tehetek ellene semmit. Ìgy is teljesen tönkretette a személyiségem, ami nálam szorongással, pánikrohammal es eleg súlyos önértékelesi zavarral jár a mai napig. Olyan mint egy felnőtt gyerek, iszonyat trehány, ha nem az van, amit ő akar, akkor elkezd elég rendesen hisztizni, es kiabálni, hogy mindenki ellene van, milyen rossz ő neki, szegény ártatlannak... Egy hónapja volt a pszichiátrián is, ahol paranoid skizofréniát is megállapìtották nála... Soha senki nem hitte el nekem sem a családban, sem a közvetlen lakókörnyezetünkben, hogy nem vagyok rossz, nem vagyok sz.emét, komolytalan, felelőtlen, sőt komoly állásom van, hiába mondtam, hogy baj van vele... Ő beállitott engem minden rossznak a nővéremmel együtt... Most, hogy a mentő vitte a pszichiátriára, papìr van róla, hogy BETEG, ìgy se akar nekem hinni senki....... Hiába könyörgök a nőveremnek, nagyszüleimnek, bárkinek, senki nem akar segìteni, es nem hiszik el, 22 éves vagyok, élni akarok, egész eddigi életemben az ő elnyomása, terrora alatt éltem, mindig azt tettem amit akart, minden nap elpakoltam utána, segitettem, b.aromi türelmes voltam, de egyszerűen már nem birom tovább.... Nem akarja beszedni a gyógyszereit, egesz nap veszekszik velem, mindenki rossz csak ő nem, egyszerűen nem birom..... kérlek segitsetek, mert meg fogok őrülni, bele fogok betegedni ebbe az egészbe... Rám van hagyva, nem mehetek sehova mert szegénnyel mi lesz egyedül, ìgy úgy amúgy..... az nem számìt hogy velem mi van, hogy tönkremegyek ebben... Testi tüneteim vannak, rosszul vagyok minden nap, éjjel sem tudok aludni, hányingerem van, hasmenésem van, pánikolok....mit tegyek
2015. aug. 2. 14:13
1 2 3
 21/21 DuplaKV ***** válasza:

Kérj édesanyád felett gyámsági jogot, utána pedig add be egy pszichiátriai betegeknek fenntartott otthonba!

Akkor neked is nyugtod lesz, és talán a családod is rájön, hogy komoly gondok vannak vele.

2015. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!