Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég váltam. Én 38 vagyok,...

Nem rég váltam. Én 38 vagyok, exem 62.7 évig voltunk együtt, de ő egy házsártos és követelező vénember lett, én meg még viszonylag fiatal vagyok, és csinos, diplomás nő. Szerinte ássam el magam?

Figyelt kérdés

Azt akarta, szolgáljam ki, adjam fel a vállalkozásom, és még az örökölt lakásomat is el akarta adatni velem. Nos, itt borult ki a bili.


AMikor megismertem, még aktív, vonzó, sármos ember volt, de már csak árnyéka önmagának, a cége befuccsolt, és az én lakásomból akarta kifizettetni. Nos, nem.


Még maradtam is volna vele, de az, hogy amit kért, és ahogyan, hát ne nézzen baleknek. És tudom, meg is csalt a vénember.


A megcsalás úgy derült ki, mikor seggrészegre itta magát a vénember, a kur*ájának véletlen a vonalas számunkat is megadta, amit volt szerencsém felvenni :(


2015. aug. 4. 06:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Általában addig vonzóak az idősebb bácsik, amíg pénzük van, vagy éppen híresek, manapság ez a divat...
2015. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Sokan, főleg #11 nagyon félreérti a helyzetet.

Adott egy energikus, vonzó ember. Persze, tele van életerővel, minden jól megy neki.

Aztán becsődölt a vállalkozás, ő meg ezt nem bírta feldolgozni, és onnantól az addig energikus, kedves ember egyszerre mogorva, befásult, megkeseredett lesz.

Onnantól kezdve meg sértve érzi magát, és megpróbálja mással kihúzatni magát a kátyúból. A szerető tartása is tipikus jele a megkeseredettségnek.

De azért nem mindenki ilyen, egy normális ember még az anyagi kudarc mellett is normális tud maradni.

2015. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Itt a válasz arra, amikor valaki nem érti, miért baj, ha fiatalon 20-30 évvel idősebb (akkor még jó partinak tűnő) pasival kezd.
2015. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
#13: talán mert itt nem a kor volt a probléma, hanem hogy az illető becsavarodott a tönkrement vállalkozása miatt.
2015. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Elég hosszú idő :D
2015. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%

Igen ásd.

60 éves papával lenni. Az apád is lehetne.

Amúgy tipikus pénzéhes p1csa lehetsz te is. Amíg volt cége milyen sármos meg ilyenek, most meg már nem is jön be hogy nincs pénze.

2015. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"Ilyen helyesírással hogy lehet diplomád?"


Nos, 48 órája nem aludtam, amikor kiírtam a kérdést.

Tudok jól is írni, jelentek már meg dolgaim nyilvánosan :)

2015. aug. 5. 01:33
 18/24 A kérdező kommentje:

A privátokat köszönöm, de tiltok mindenkit.

Nem kívánok privit folytatni senkivel, és ismerkedni sem ez ezen az oldalon.

A kérdést nyilvánosan írtam ki, a válaszokat is itt várom.

Mindenkinek megy zöld, ha nem is értünk egyet :)

2015. aug. 5. 01:38
 19/24 A kérdező kommentje:

"Amúgy tipikus pénzéhes p1csa lehetsz te is"


Ez pont nem igaz, bár könnyű ezt leszűrni.

Én nem pénzéhes vagyok, hanem terveim vannak, és ezt valakivel szeretném megvalósítani, egyenrangú partnerként.

AKármibe is egyedül belekezdeni, elég nehéz. Itt nem a pénz a fő lényeg, hanem a közös munka és tenni akarás.

Csak amikor a párom ebben nem akart részt venni, hanem pénzzel "elhallgattatni", az nem tetszett.


Ha belement volna a közös bizniszbe, nem biztos, hogy tönkre ment volna.

Ha mégis, akkor legalább nem hibáztathatnám csak őt, de én semmibe nem szólhattam bele, és ez a fő oka, hogy kiábrándultam belőle.

2015. aug. 5. 01:43
 20/24 A kérdező kommentje:

És nyilván nem értitek, miért írok ilyen negatívan arról az emberről, aki régebben szerettem.

Nos, ez egy névtelen oldal, de ő sokkal rosszabbakat terjeszt rólam NÉVVEL, beazonosítható módon!

Most ki az, aki ezt hidegvérrel képes feldolgozni???

Próbáltam vele beszélni, hogy békében...... stb.... de ő harcot hirdetett, és le akar járatni. És vannak ismerősei, szóval üzenem minden nőnek, 10 ezerszer gondolják át, megéri-e. Csak akkor éri meg, ha valaki HTB akar lenni.

2015. aug. 5. 02:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!