Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég váltam. Én 38 vagyok,...

Nem rég váltam. Én 38 vagyok, exem 62.7 évig voltunk együtt, de ő egy házsártos és követelező vénember lett, én meg még viszonylag fiatal vagyok, és csinos, diplomás nő. Szerinte ássam el magam?

Figyelt kérdés

Azt akarta, szolgáljam ki, adjam fel a vállalkozásom, és még az örökölt lakásomat is el akarta adatni velem. Nos, itt borult ki a bili.


AMikor megismertem, még aktív, vonzó, sármos ember volt, de már csak árnyéka önmagának, a cége befuccsolt, és az én lakásomból akarta kifizettetni. Nos, nem.


Még maradtam is volna vele, de az, hogy amit kért, és ahogyan, hát ne nézzen baleknek. És tudom, meg is csalt a vénember.


A megcsalás úgy derült ki, mikor seggrészegre itta magát a vénember, a kur*ájának véletlen a vonalas számunkat is megadta, amit volt szerencsém felvenni :(


2015. aug. 4. 06:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"akit régebben szerettem."

Ezen senki sem csodálkozott, mert a szerelem elmúlván gyakorta vált át gyűlöletté. Az a nagy művészet, ha a szerelem átadja a helyét a szívekben a bensőséges szeretetnek, akkor élnek a párok "boldogan, amíg meg nem halnak". Próbáld meg "elengedni" ezt a kapcsolatot, egyáltalán sehogy sem foglalkozni vele.

És kívánom, hogy találj egy igazi, emberi kapcsolatot, ahol a megértő szeretet már kezdettől fogva jelen van, hogy az elmúló, lángoló szerelemtől átvegye csendes görögtűzként a szerepet.

2015. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"Ezen senki sem csodálkozott, mert a szerelem elmúlván gyakorta vált át gyűlöletté. Az a nagy művészet, ha a szerelem átadja a helyét a szívekben a bensőséges szeretetnek, akkor élnek a párok "


Ez így van. De ehhez 2 ember kell. Nem működött, és igen, gyűlölöm, tennék ellene, de nehéz, mert már ő is gyűlöl.

Konok és makacs, nem tudok vele beszélni.

2015. aug. 5. 21:51
 23/24 A kérdező kommentje:

#21: igazad van, el kell engedni, ahogy van.

Nme könnyű, de az ez egyetlen megoldás.

2015. aug. 5. 21:52
 24/24 anonim ***** válasza:
28%
Azóta mi történt?
2016. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!