Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanság minden 16-17 éves...

Mostanság minden 16-17 éves lányt csak a bulizás, fiúzás érdekel, tanulás, otthoni segítség, szülői tisztelet stb. minden más le van ejtve?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert az én lányom ilyen,a többekre nincs rálátásom...Ha megy valahova,nem is kéretzkedik, csak bejelenti, hogy ide,meg ide megyek, nem alszom itthon...Előtte fél napig készülődik, sminkel,meg nem kérdezné,kell-e valamit esetleg segíteni. ne mondjátok, hogy magamnak köszönhetem, mert így neveltem,mert ez nem igaz. Próbáltam szép szóval, kéréssel,veszekedéssel,hozzá nem szólással, de egyik se használ...Olyan ,mintha agymosást kapott volna.Ha a többi ilyen korú kamasz is ilyen ,akkor kicsit megnyugszom, mert hátha "kinövi"...De ha nem,akkor igencsak elkeseredem emiatt, most is eléggé el vagyok,mert egyszerűen nem lehet kezelni. Ezzel a példámmal szeretném megvilágítani, hogy az éremnek 2 oldala van. itt,ezen az oldalon leginkább csak fiatalok panaszkodnak az anyjukra,hogy ilyen,meg olyan. Szeretnék szülőktől képet kapni, hogy az ő gyerekük hogy "tűri" a kamaszkort...esetleg fiatalokat, hogy hogyan lehetne hatni rá.../egyébként csak annyi volt a kérésem felé, hogy tartson rendet,ne hajigálja szét a holmiját,ne kelljen már mindig őutána pakolni.Meg ,hogy időnként jólesne,ha segítene valamit,és hogy tanuljon rendesen...de a füle botját se mozgatja...:(
2010. márc. 8. 10:26
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

*A gyereket nem szabad bántani, mert csak méginkább lázadni fog. résznél úgy értettem, hogy kiabálni vele.

Én például utálom ha a szüleim valami miatt leszidnak. Rosszul esik és gondolom nem csak nekem.

2011. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!