Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a férjedet/pá...

Te mit tennél ha a férjedet/párodat félreérthetetlen helyzetben látnád meg, azonnal odarohannál cirkuszolni, vagy megvárnád míg hazaér?

Figyelt kérdés
Csókolozni látnád egy nővel.
2015. aug. 9. 23:33
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ebben a töténetben a két nő verekedett végül össze. Én nem láttam, nem voltam ott, a feleség mesélte el. Azt viszont láttam hogy össze volt kaparva az arca, tele volt friss sebekkel a nyaka, karja. Nem tudom én el tudnék e jutni idáig.
2015. aug. 10. 01:57
 22/35 anonim ***** válasza:
12%
Azért...több válaszban is olvastam, hogy adna neki egy váltás ruhát, kidobná, mehetne amerre akar, zárat cserélne, kizárja, stb... azért azt ne gondoljuk már, hogy ha meg is csal, akkor automatikusan a másik félé lesz a lakás/ház. Érdekes, senki nem azt írta, hogy ő pakolna össze és hagyná ott... hmm hmm egyből bejön az anyagiasság a képbe...mondjuk az ilyen válaszolóknak a nemét nem nehéz kitalálni. Na jó ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg. :D
2015. aug. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%

Semmit az égvilágon nem tennék. Szépen hazamennék, lecseréltetném a zárat, közben összepakolnám a cuccait és kitenném az ajtó elé egy üzenettel, hogy mehet az új barátnőjéhez. Redőny leenged, függöny behúz.

Ha albérlet lenne, (és tudnék hova menni) összepakolnék, felvágnám az összes cuccát, elvinnék minden normálisabb ingóságot pl laptop, stb. és onnantól ha akarna e tudna elérni többet. Szó szerint kisétálnék az életéből.

2015. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

Drága 22-es, miután saját lakásom van, amit egyedül vettem, és egyedüli tulajdonos vagyok, máséba meg nem költözöm, így bátran tehetem azt, amit írtam. És jól sejted, nő vagyok. Problem?


8-as

2015. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:25


13 -as vagyok.


Igen, a férjem is végighallgatta, végig ott ült.

Nem kell sajnálni, hogy végül is ez történt, mert én mindig azt mondom, hogy "minden rosszban van valami jó"


Persze akkor ott letaglózott amit láttam, és az, hogy rájöttem a volt férjem megcsalt. Ki ne borult volna ki? Főleg ennyi év házasság után?

Legjobban inkább az fájt, hogy becsapva éreztem magam. Majd dühített az a tudat, hogy az orromnál fogva vezettek. Vajon mióta ment? Odáig már nem mentem, hogy rákérdezzek, hogy ez az első nő akivel a házasságunk alatt megcsalt vagy volt több is.

De végül is valahol jól jött, hogy lebukott. Az utóbbi időben már egyre több gond volt, csak éppen lépni nem mertem. Így viszont meglett könnyítve a dolgom.

1 éve már nem élünk együtt, már el is váltunk. Én jól érzem magam. Olyan felszabadultnak és magabiztosnak.

2015. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

13/25-ös, gratulálok a lélekjelenlétedhez és a hozzáállásodhoz, 43 évesen pedig még fiatal vagy, élvezd is az életet a beszari (bocs, ezt nem lehet kihagyni:-)) férjed nélkül. Azért az, hogy ilyen pasi is úgy gondolja, hogy bátran félreléphet, elgondolkoztató...Ő sokkal többet veszített, mint te.

Remélem, te nem jársz úgy, mint én, annak idején, jóval a válásunk után, este 10-kor hívott a volt férjem új barátnője, hogy be van rúgva, tör-zúz, és én azonnal menjek érte (a csaj szüleinél voltak.) Az ország túlsó végében voltam éppen, amúgy sem foglalkoztam volna az üggyel, így pláne nem. Annyit mondtam a csajnak, hogy legalább már tudja, miért váltunk el, semmi közöm hozzá, mit csinál, ha ő teheti, keressen egy rendes embert, sok szerencsét, aztán letettem. Máig sem értem, miért pont én jutottam eszébe.

2015. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék oda.

Ha hazaért, nem "kérdezgetném", egyszerűen közölném, hogy lebukott. Szeretném tudni: mióta, hogyan, miért. Nem bő lére eresztve, csak 3 tőmondatban. Nem drámáznék, de nem is bocsátanék meg.

2015. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, csak egyet-kettőt. Kicsit nehezebb helyzetben vagyok, mert van egy 8 éves lányunk, a lakás pedig bérelt, de rokontól, aki a férjem rokana. Valószínűleg első körben összepakolnám a gyereket is és elmennék haza vidékre, ahol van egy házunk, ami végülis az enyém. Aztán ha lehiggadtam, akkor megbeszélnénk a dolgot. De nem tudnék többet bízni benne, így valószínű válás lenne, bár a kislányunk miatt tuti nehéz lenne.
2015. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 22-es, ugyan a stílusod alapján előbb küldenélek el a jó fenébe, minthogy a való életben válaszoljak neked, de mivel úgyis ráérek, ám legyen :)


A jelek szerint te írtál nagy baromságot. Én a 10-es válaszoló vagyok. Esetünkben albérletről van szó, de ha nem így lenne, akkor is tartanám magam ahhoz, amit leírtam.

Hidd el, én akkor is kivágnám, ha az ő lakása lenne. Legalább egy hétbe telne, mire nyugodtan rendezném a lakhatási körülményeimet és el tudnék költözni, nehogy már én szívjak az ő szemétsége miatt. Ha már úgyis van másik csaja, egészen biztosan befogadja arra az időre. Miután távoztam, olyan orgiákat csap a nyamvadt lakásában, amilyet szeretne.

2015. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

26. Még volt képe Téged hívni a barátnő, hogy vidd el a volt férjedet? Le vagyok döbbenve.

2015. aug. 10. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!