Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a férjedet/pá...

Te mit tennél ha a férjedet/párodat félreérthetetlen helyzetben látnád meg, azonnal odarohannál cirkuszolni, vagy megvárnád míg hazaér?

Figyelt kérdés
Csókolozni látnád egy nővel.
2015. aug. 9. 23:33
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. aug. 10. 00:15
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom és versenyszellem kérdése, 9-es.:-) Egy csatát mindig az nyer meg, aki higgadt tud maradni akkor is, ha belül ordít.
2015. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt átéltem 1 éve. 16 év házasság után egyik nap abban a hiszemben voltam, hogy a férjem üzleti úton van. Így életemben először elfogadtam a 2 legjobb barátnőm meghívását egy wellness hétvégére Egerbe. A szállodában egész nap jól elvoltam, így ha már élvezem az életet akkor este a bárba is lemegyek a barátnőimmel kicsit koktélozni, régi emlékeket felidézni. Nem hittem a szememnek amikor a férjemet megláttam, hogy egy fiatal nővel enyelget. Szó szerint tapizták egymást, smároltak. Én meg azt se tudtam mit tegyek. Mikor a barátnőim is rájöttek, hogy a férjem éppen a szemem előtt csal meg egy nővel, engem akartak megkímélni a további kínos helyzettől, azzal, hogy lelépjünk, és menjünk máshová. De nem akartam sem megfutamodni, sem hisztit rendezni. Ehelyett felvettem a legkedvesebb ábrázatomat, odamentem hozzájuk. Mosolyogva bemutatkoztam a nőnek, hogy X.Y vagyok, ő a férjem. A nő csak pislogott, a férjem egyszerre volt ideges, és feszült is. Ezért őt is megnyugtattam, hogy nem kell aggódnia pár perc és elmegyek, nem zavarom a bimbózó kapcsolatukat. Majd a nőhöz fordultam-

-Nem tudom kedves, mennyi ideje tart ez a szerelem maga és a férjem között, higgye el, nem is igazán érdekel. De adnék önnek egy telefonszámot (odaadtam a férjem orvosának a számát)

Erre szüksége lesz, mert tudja időnként a bélzáró rendszerre nem működik rendesen, főleg amikor gyulladásban van, és ilyenkor maga alá csinál a férjem. Az orvos kijön, kap pár napig injekció kúrát, és újra helyre jön. Ne aggódjon kedves, naponta csak 4-5 alkalommal szarik be. (ez egyébként tényleg így van)

Még valamit drága. Ha már nagyon összemelegedtek akkor nem árt ha felkészül arra, hogy van egy apósom aki magatehetetlen, és heti 3x el kell menni hozzá ápolni. Tudja felváltva. 3 nap a férjem napja, amit ugye maga fog csinálni mert neki mindig más dolga akad. 3 nap a sógornő napja és 1 nap az anyós napja.

Köszönöm, hogy ezeket a terheket leveszi a vállamról.Bevallom már egy kicsit elegem van ebből. További jó szórakozást.

Majd elmentem. Azóta elváltunk. Bár a nőci is elhagyta a férjemet..Úgy látszik a valódi ember már nem kellett neki.

Így visszagondolva, én hálás vagyok annak a nőnek. Ő volt az aki úgy mond lökött rajtam egyet, hogy végre lépjek..

43/N

2015. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
13. válaszoló: Nagyon sajnálom amit át kellett élned! A férjed végig hallgatta amit mondtál a barátnőnek?
2015. aug. 10. 00:25
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

:DD


Szép volt, 13-as, vagány csaj lehetsz. A volt férjed meg hülye, ha nem tudott értékelni.

2015. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most már áruld el, Te mit csináltál, amikor megláttad őket? Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, nem kívánom senkinek
2015. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

én olyan sztorit hallottam(gyk), csak fordítva a férfit csalta a nő, egy vendéglátóhelyen látta meg őket, és odaküldött nekik egy pezsgőt, hogy sok boldogságot az ifjú párnak, a nőt meg kizárta a lakásból.

a nő írta ki a kkérdést, hogy normális az exe, hogy nem mehet haza..? hogy ezt ő megteheti(az exe lakása volt teljes egészsében)és sajnáltatta mmagát, hogy még csak kezdeti kapcsolat és nem tud hova menni..

2015. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Nem velem történt szerencsére...

Egyik szomszédunkkal történt a sajnálatos eset, ő látta meg a férjét. Ő odament hozzájuk, és nagyon nagy veszekedés lett belőle, sőt verekedés is, a két nő ment egymásnak... Elgondolkodtam, vajon én mit tennék ebben a helyzetben, ezért kérdeztem.

2015. aug. 10. 01:24
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

nálam olyan fordult elő "csak", hogy előzményekben megláttam, hogy társkeresőzik.

aznap éjszaka elalvás előtt annyit mondtam neki kedvesen, ha úgy érzi mást akar keresni, másra van szüksége, nem rám, akkor én nem erőltetek semmit, semmi baj, nyugodtan menjen. ha nem vagyok fontos, hát nem vagyok.


aztán bizalmatlan lettem, megmérgeződött a kapcsolat, és ahogy tetek múltak a napok, ő természetes folytatta a társkeresést és amikor megint alaptalan féltékenykedéssel vádolt, kérte bizonyítsam, hát kattintottam neki egyet...

hirtelen vörös fejjel lement sörözni.

2015. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

18 ra!

nekem az exem bnője volt ilyen, féltékeny volt rám, zaklatott telefonon, meg mindig erősködött, hogy ők összetartoznak, stb, én meg kizárólag annyit reagáltam neki, hogy bocsi, nem tárgyalok veled, nem adom meg az exnek azt az örömet, hogy 2 nő miatta veszekszik.

hirtelen beköszöntött a csend, soha többé nem hívott.

2015. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!