Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a férjedet/pá...

Te mit tennél ha a férjedet/párodat félreérthetetlen helyzetben látnád meg, azonnal odarohannál cirkuszolni, vagy megvárnád míg hazaér?

Figyelt kérdés
Csókolozni látnád egy nővel.
2015. aug. 9. 23:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%
Én mindenképpen odamennék, mert arra gondolnék, lehet, hogy egy ikertestvére, akiről ő maga sem tud. Szóval erről ott helyben kellene meggyőződni, mert ha utólag rákérdezek, lehet hogy ő jönne elő ezzel a kamu mesével, hogy van egy ikertestvére.
2015. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#22 a lakás az enyém, és ugyan éppen most egyedül élek, de ettől függetlenül nyilván nem nekem kellene költöznöm


üdv #5

2015. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem tökéletesen ugyanaz a szitu mintha egy ágyban látnám őket, de hasonló. Kaptam egy fülest, hogy a barátnőm egy másik városban lakó sráccal flörtölget, és figyeljek rá oda. Mivel nálam lakott, nem volt nehéz lenyomoznom a beszélgetéseiket gépen, bármennyire fájdalmas is volt az. Nem találkoztak még, de tervezték, és olyanokat írtak egymásnak mint szeretlek és hasonlók.

Nem szóltam neki erről amikor hazajött a munkából, helyette az elkövetkező napokban összemelegedtem egy régi szexbarátommal, majd pár nap múlva együtt vártuk a "kedvesemet" a ház előtt, cuccai szépen összepakolva neki a kapuba. Persze ment a nagy összeomlás meg sírás, bocsássak meg és beszéljük meg, de mi csak bementünk a házba. Még ott kolbászolt egy ideig, majd 1 óra múlva elment taxival. Mivel annyi nem volt benne, hogy tisztességesen szakítson velem, mehetett vissza Pestről Esztergomba az anyjához, és a pesti állását is elvesztette, mivel albérletet ott nem tudott fizetni. Nyilván az ingyenes albérlet jó ok volt a hazudozásra, amíg be nem fűzi a következő balekot akihez költözhet. Azóta kevésbé bízom a nőkben.

2015. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
33. Jól megleckéztetted, de megérdemelte! Nő vagyok én is, de ebben az esetben teljesen egyet értek Veled! Zárta volna le Veled a kapcsolatát tisztességesen, nem ilyen aljas módon!
2015. aug. 11. 14:02
 35/35 anonim ***** válasza:
68%

En csak simogatast lattam es az kolcsonos volt. Lefagytam majd mivel rajott, hogy meglattam. Otthagyta a not. Utanamentem es megkerdeztem ez mi volt? Mivel vigyorogva kert bocsanatot, hogy felreertem akkora sallert kapott, hogy nekem fajdult meg a kezem. A masik fel kesobb tett egy megjegyzest, hogy nem akarja tudni mit hallott. Pegszivesebben a fejet lerugtam volna, de not no letemre se utok meg. Raadasul ugy voltam vele "konnyu Ferkot tancba vinni, da ha vinni akarja, akkor vigye is" az ilyennek pont eleg buntetes, hogy az elso jelere ra akar masz i egy ferfi. Ideje sincs pihenni ket macso elcsabitasa kozott. A megtartas az mar nehezebb lehet.

Megjegyzem en se vagyok mar egyutt a pofonvert emberrel :-).

2015. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!