Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kicsit elegem...

Mit csináljak? Kicsit elegem van a családomból.

Figyelt kérdés

Mielőtt bármit írnék, szeretném elmondani, hogy nagyon szeretem a családom összes tagját, ragaszkodom is mindenkihez. :)


Tehát. 14 éves lány vagyok. A szüleimmel élek és 2 nővéremmel. Az egyik 24, a másik 22 éves. A korkülönbség ellenére is nagyon jól kijövünk. (vagy már nem tudom...)De sokat nevetünk együtt és jó, hogy van kivel beszélgetni, aki már "bölcs:D", de mégse anya/apa.


De mostanába kikészülök. (tudom, tinédzserkor, meg minden, de nagyon rossz...)

Apa: (47 éves) ha beszélünk vagy nem válaszol, vagy mond valami viccet. Elég idegesítő, hogy mindenre csak a hülye vicceivel tud jönni, meg a történeteivel. Nagyon szeretem, de igazából Vele a legkevésbé szoros a kapcsolatom.

Anya: (45 éves) Ő a család "feje". Ez is eléggé zavar, mióta az eszemet tudom, ő "hordja a nadárgot:D". Mondhatnám hogy idegroncs, de Neki ilyen az alaptermészete. Mindenért ordíbál, Velnük és Apával is, elégedetlen, mindig Neki van igaza, blablabla... A másik véglet meg amikor nem lehet Vele komolyan beszélni. Mintha megbánná, hogy milyen, de másnap uyganúgy folytatja...

Idősebb tesóm: belőle van a legjobban elegem. Talán mert nem szoktam meg, hogy ilyen. De már hónapok óta...mintha az anyám akarna lenni. Jó, egy kicsit mindig ilyen volt, de mostanába ha együtt vagyunk óránkét min. az 1 összeveszés. (és nem túloztam) Olyan mint egy idegbeteg. Ez kicsit erős, de nagyon megváltozott. Néha vannak normális napjai, akkor olyan mint régen.

fiatalabbik nővérem: Vele nem veszekszem. Vagyis néha igen, de ez elkönyvelhető a "testvéri összeveszéseknek". Ő megért(ene), csak augusztus óta dolgozik és csak du jön haza ugye.

Apa családja...elég érdekesek. Ezt nem részletezném, nem vagyunk rosszba, havonta/2havonta találkozunk, ez elég is.(messze is lakunk...)

Anya családja: nagyon rendesek, segítenek amibe csak tudnak. Bár néha Ők is kiborítanak.


Bocsi, hogy hosszú lett, de néha úgy érzem, nincs senki a családba, aki "normális" lenne. Mit tehetnék?

És légyszi ne azt írjátok, hogy majd túllépek rajta, csak kamaszodok...

Ja, egyébként 4-es, 5-ös (ink ez) tanuló vagyok, nem bandázok, nem keveredem rosszba.)


Köszi, ai elolvasta és válaszol! :)


2010. márc. 8. 19:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

Örülj hogy ilyenek az én családomat lehetne utálni....

de elvagyok velük vagyis utálom őket.. xD

Főleg Anyámat Nagyimmal lakunk És Anyám kötekszik nagyanyámba mondja a magáét idegbeteg...ezért utáltam meg...

8.-ba kitűnő lettem évvégén és csak annyit mondott és?mivanakkor?nem vágytam volna semmire csak legalább annyira h ügyesvagy vagy valami... Mindenki csak magával foglalkozik anyám folyton azt hajtogatja kínozzák a lelkét.... na m1 szval örülj h nem olyan családban élsz :)

És kitartás :D

2010. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!