Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha 40 évesen találnátok...

Nők! Ha 40 évesen találnátok meg életetek szerelmét, vállalnátok még vele gyermeket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 10:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem. 34 éves korig vagyok hajlandó szülni. Afölött már teljesen kizárt.
2015. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan fiatal vagyok még,de sokat gondolkodtam már azon,hogy majd szeretnék-e babát.

Két opció van,nyilván.Az egyik az,hogy igen,szülök egy babát,és aztán neki szenteljük a párommal az időnket,ami ugyebár természetes lenne.Viszont ettől azért óckodom,mert így kevesebb időt tölthetnék a párommal kettesben.


A második választási lehetőségem,az az lenne,hogy nem lesz babánk,és az összes időmet a párommal tölthetném,ami valóban szuper volna,viszont nagyon szeretne ő is és én is egy babát,és tényleg jó volna megtudni milyen anyának lenni.


Szerintem Te is hasonló cipőben jársz,s én azt mondom,hogy belevágnék a helyedben,de mérlegelj!:)

Sok sikert!:) Szép napot!

2015. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

ha nincs gyerekem akkorra, akkor igen

ha van már, meggondolnám

2015. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem 40 évesen találtam meg életem párját és természetesen szültem neki.
2015. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%
Sose vállalnék gyereket, mert szerintem erre a világra nem való. Nem akarnám hogy a saját gyerekemnek is itt kelljen szenvednie. Boldog embereket meg életemben nem láttam még.
2015. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%

Majdnem 40 evesen vagy pl. 43 evesen, azert van kulonbseg.

Amugy en nem a ferjemnrk szultem, hanem nekunk.

2015. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

15-os, igaz a vilag megbondult, de az elet nem rememytelen.

Rossz korokben forogsz, ha meg nem lattal boldog embert.

Ezzel a hozzaallassal, depresszioval, tenyleg ne szulj, tonkretenned a gyerek eletet.

2015. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, hogy nekem és neki is van-e gyereke. Ha mindkettőnknek van, akkor nem biztos. Én elég kései gyerek vagyok, igaz, csak apukám részéről, 39 volt, amikor születtem (anyukám 28). És bár apa eléggé fiatalos, 10 évet letagadhatna, azért voltak ebből furcsa helyzetek. Pl., amikor az óvónéni közölte velem, hogy jött értem a nagypapám. Én meg mondtam, hogy ő az apukám. :D Meg én még messze vagyok a családalapítástól és egy kicsit félek attól, hogy az unokái nem ismerik meg, nem fognak rá emlékezni, mert picik lesznek. :( 27N
2015. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

ez attól függ h előtte szültem e ?

és mennyi gyerekem van ?

a életem szerelmének van e gyerek ?

akar e tőlem ?

anyagi helyzet ?

és még jó pár tényező ....

2015. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%

persze, ha egeszségesek vagytok, akkor miért ne?

A keresztanyám 73 éves, és nem használ járókeretet, szellemileg ép, rugalmas a gondolkodása. Ha 43 évesen szült volna, akkor is simán eljutott volna a gyereke ballagására segédeszközök nélkül.

2015. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!