Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk de ugyanúgy...

Szakítottunk de ugyanúgy találkozunk mint mikor együtt voltunk. Megijedt? Vagy csak kapcsolatra alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt párommal 2 hete szakítottunk. A kapcsolatunk úgy kezdődött hogy több mint egy évig tepert utánam hogy megszerezzen és végük beadtam a derekam :) Rengeteget dolgozott több helyen melózik, plusz házat újít és semmi ideje sem volt mostanában emiatt sokat veszekedtünk, végül a szakítás mellett döntöttünk, mivel nem érzi a lángolást a sok veszekedés miatt. Azóta ugyanugy talizunk, beszélünk meg minden de kapcsolatot nem akar mert hiába békülünk ki neki ilyen életvitele van nemtud rajta változtatni perpillanat, és fél hogy ugyanígy visszatérnek majd a problémák. Mondtam neki hogy mondja a szemembe hogy nem szeret és többet nem talizunk, de nemtudja kimondani mert szeret engem. Én is szeretem. Próbálkoztam már pár dologgal, veszekedtem, kedves voltam meg minden de semmi. Tegnap megmondtam neki nem akarok mostmá tőle semmit, mert még nem érett be egy komoly kapcsolatra. Gyerektéma mindennapos volt nálunk és mindíg ő hozta fel. Nem jött még meg tegnapi reakciója az volt erre hogy megfogjuk tartani ha baba lenne. De már együtt sem vagyunk! Arra jutottunk én mondtam neki, hogy járjunk össze legalább addigis jól érezzük magunkat. Ez a téma 2 hét alatt feljött már többszöris de ő nem akarta mivel régimódi a gondolkodása sosem ment bele ilyenekbe. De tegnap arra jutottunk végül, hogy megnézzük mi lesz, sodródunk az árral, nem avgyunk együtt de heti párszor összefutunk szexelni meg ilyenek. Szerintetek mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak? Ilyen sokáig képes volt küzdeni értem, most meg egy apró probléma miatt lelép? meg ijedt? vagy milett vele szerintetek?

2015. aug. 17. 20:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

Azt mindenesetre elérte, hogy most te csúszol-mászol utána, és nem akarsz róla leszakadni. Ez hosszútávon nem minden pasinak jön be...

Nem ismerem az urat, de ennyiből nekem az jött le, hogy ő domináns fél szeret lenni egy kapcsolatban. Nem véletlen, hogy eddig minden nőjét eltartotta. Téged is elkezdett betörni, még ha nem is veszed észre...Ha nagyon kell, sztem csak úgy kaphatod meg, ha az ő szabályai szerint játszol, elfogadod, ami időt rád tud szánni, ha hosszútávú kapcsolatot akarsz, szülsz neki néhány gyereket, akikkel otthon leszel, és örülsz neki, mikor hazaér. Ahogy ez az ő "régimódi" gondolkodásának megfelel.:-)

Remélem, nincs igazam.

2015. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

"Én is főztem, mostam rá pedig nem laktam nála."

Ez valami vicc? :)


Remélem, most már legalább ingyen bejárónő nem leszel, ha már ingyen ágyas vagy.


Ha szeretne, akkor nem kifogásokat keresne. Amíg nincs más, addig szexre jó vagy. Inkább normális kapcsolatba fektesd az energiát, ne ebbe.

2015. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez idavissza játszott ő is sokat segített nekünk otthon :)
2015. aug. 17. 21:46
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne, ha egyszerűen közölnéd vele, hogy függesszétek fel az egészet, amíg ennyire elfoglalt? Addig beszéljetek telefonon, ha ő hív. Ki fog derülni, lehet-e ebből bármi.

Szerintem amit most csinálsz, az a lehető legrosszabb.

2015. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
0%
Szerintem, az hogy neki nem baj hogy becsúszik a gyerek, és ez foglalkoztatja is, csak azt jelenti hogy férfiként kiállna a gyerek és a gyerek anyja mellett. Mert becsületes és gondoskodó személyisége van. De ezen kívül az is előfordulhat hogy tényleg szeretne kisbabát, csak nem meri beismerni. A kedvtelésből való összejárásnak nem sok értelme van mert nyitva hagyod a kapukat felé ő is feléd így viszont nehéz másokra "felfigyelni". Szóval nem kifizetődő egyikőtöknek sem.Az tisztán látszik a leírásodból hogy szeretsz uralkodni a kapcsolatban, és ha valami nem úgy megy ahogy kell akkor rálépsz a "probléma farkára" :D.. Meg amit szeretnél általában eléred a férfiaknál....Azt viszont nem tudni hogy ezt a volt párod mennyire bírja elviselni, neki milyen fajta női személyiség típus jön be(?).
2015. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
25%
Azért azt szögezzük le hogyha a lány mondja a fiúnak h gyere babám a málnásba az nem kihasználás XD ez simán előfordul .... de persze az ellenkezője a gyakoribb
2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Lehet hagynom kellene az egészet. Én küzdöttem már eleget ha akar valamit és átgondolja majd keres. Minden 2 emberen múlik nemcsak magamban kell keresni a hibát:)
2015. aug. 18. 06:56
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán egészséges összejárkálni az exxel, ebben párodnak van igaza. Nekem is volt már ilyen, semmire sem jutottunk, csak nehezebb lett az elválás... Mindkettőtöknek könnyebb lenne, ha egy időre jegelnétek a dolgot, nem futnátok össze, ilyesmi. Ezt magatokban kell lerendezni, feldolgozni. Persze, nehéz, nekem is az lenne, de néha ezt kell tenni.
2015. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A pasi nem akar kapcsolatot, mert az kötelezettségekkel jár.

De az ingyen lyuk meg jól jön...

Ez a helyzet...

2015. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Voltam nagyon hasonló helyzetben mint ti. ugyanúgy sok munka, ezért veszekedések , majd szakítás. Majd megbeszéltük legyen csak szex stb..

Az a véleményem, hogy csak szexelni összejárunk dologgal csak áltatjátok magatokat. Szeretitek egymást, csak a sok veszekedésbe belefáradtatok. Mikor én is sokat cirkuszoltam a barátommal ( aki már a férjem) anyukám megkérdezte kell e nekem ez a pasi, mert ha kell akkor fogadjam el hogy dolgozik, hogy nem tud mindig ugrani nekem, van élete és majd alakul. Ez egy periódus és majd változik a dolog. Na szóval én eldöntöttem hogy mégis kell. Bár fél évnél mi még a rózsaszín felhők felett voltunk, a cirkuszok nagy része 3. évnél kezdődtek.

Érzelmileg kicsinált ez a szex és más semmi dolog, de arra használtam fel végeredményben hogy visszaszerezzem. Nekem sok munkámba telt, mert jól ki voltunk akadva egymásra. Ugyanúgy találkozgattunk, és próbáltam normális lenni, és visszahozni azt az időt amikor elkezdtünk járni, amiért belém szeretett. Ezért vissza fogtam az elégedetlenségemet amiért nem tudunk annyit találkozni.

Ha meg kaptál kulcsot és felújítja a házát, akkor miért nem vagy ott amíg ő dolgozik ? Hisz ezt tennéd ha közös lenne a ház akkor is. El tud lenni az ember felújítás közben is , este meg együtt lenni. Mutatnod kellene érdeklődést az ő dolgai iránt is mint a ház felújítás.

Én aki hasonló helyzetben volt mint te azt tanácsolom, hogy döntsd el hogy szereted e , akarod e ezt az embert. Ha szereted akkor oldjátok meg a problémát, nem a szakítás a megoldás.Szerezd vissza és máskor ne engedd idáig fajulni a dolgokat.Könnyű lesz hisz találkoztok sokat. Ha viszont nem szereted igazán, nem akarod igazán akkor hagyd a szexet és lépj tovább. Mert ha vele szexelsz akkor nem tudsz igazán nyitott lenni, és új kapcsolat után nézni. Szóval ő nem megijedt hanem elege lett a cirkuszból. A gyerektémáról meg kár is beszélni mert ez a kapcsolat nem abban az állapotban van amire egyenlőre lehetne alapozni. Nekem eszembe sem jutna szülni egy ilyen kapcsolatba. Ki kell javítani, csiszolódni egymáshoz, együtt élni. Elfogadni, megérteni a másikat. Nekünk 1 évünkbe telt mire helyre hoztuk a dolgokat 3 év járás után. De miután helyre jött azóta nagyon jó, már 10 éve vagyunk együtt, közös ház, közös élet, házasság. Csak apró hülyeségeken veszekszünk.

Szóva nézz magadba és döntsd el kell e a pasi.

2015. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!