Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk de ugyanúgy...

Szakítottunk de ugyanúgy találkozunk mint mikor együtt voltunk. Megijedt? Vagy csak kapcsolatra alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt párommal 2 hete szakítottunk. A kapcsolatunk úgy kezdődött hogy több mint egy évig tepert utánam hogy megszerezzen és végük beadtam a derekam :) Rengeteget dolgozott több helyen melózik, plusz házat újít és semmi ideje sem volt mostanában emiatt sokat veszekedtünk, végül a szakítás mellett döntöttünk, mivel nem érzi a lángolást a sok veszekedés miatt. Azóta ugyanugy talizunk, beszélünk meg minden de kapcsolatot nem akar mert hiába békülünk ki neki ilyen életvitele van nemtud rajta változtatni perpillanat, és fél hogy ugyanígy visszatérnek majd a problémák. Mondtam neki hogy mondja a szemembe hogy nem szeret és többet nem talizunk, de nemtudja kimondani mert szeret engem. Én is szeretem. Próbálkoztam már pár dologgal, veszekedtem, kedves voltam meg minden de semmi. Tegnap megmondtam neki nem akarok mostmá tőle semmit, mert még nem érett be egy komoly kapcsolatra. Gyerektéma mindennapos volt nálunk és mindíg ő hozta fel. Nem jött még meg tegnapi reakciója az volt erre hogy megfogjuk tartani ha baba lenne. De már együtt sem vagyunk! Arra jutottunk én mondtam neki, hogy járjunk össze legalább addigis jól érezzük magunkat. Ez a téma 2 hét alatt feljött már többszöris de ő nem akarta mivel régimódi a gondolkodása sosem ment bele ilyenekbe. De tegnap arra jutottunk végül, hogy megnézzük mi lesz, sodródunk az árral, nem avgyunk együtt de heti párszor összefutunk szexelni meg ilyenek. Szerintetek mennyi esélye van ennek a kapcsolatnak? Ilyen sokáig képes volt küzdeni értem, most meg egy apró probléma miatt lelép? meg ijedt? vagy milett vele szerintetek?

2015. aug. 17. 20:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Őt szeretném:) azon vagyok megoldjuk a priblémát. Legelején azzal hóditott meg ahogy nézett rám...csillogtak a szemei. És ez ugyanigy van most is. Mikor bucsuzkodunk is mindig megcsokol..nemvagyok neki közömbös még
2015. aug. 19. 17:02
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
Na hát hogy ha kell és nem vagy neki közömbös akkor hajrá, szerezd vissza, ügyelj rá hogy ne jussatok szakításig. Ehhez persze mindenkinek engednie kell valamennyit.
2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szakitottunk de nem vagyunk közömbösek egymásnak...lassú viz partot mos, szóval most kedves aranyos vagyok és el akarom érni magamba bolondítsam:D
2015. aug. 20. 19:04
 24/25 anonim válasza:
0%
Sikerült?? Izgalmas kérdés volt xD Remélem sikerült visszaszerezned.
2015. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
2016. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!