Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége egy férfine...

Miért van szüksége egy férfinek szeretőre, ha van párkapcsolata? Magyarázzátok meg nekem légyszives! Nem értem ezt.

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 06:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyszeruen vannak ilyen tipusu ferfiak. Az egyik cimboram pont ilyen: ha megszerez egy not, akkor csak addig erdekes neki ameddig minden porcikajat mindenfele modon meg nem ismerte, onnantol kezdve egyszeruen unalmas. Nem azon mulik hogy a no mit ad neki, vagy mit kap meg egy adott kapcsolatban, hanem azon hogy o folyamatosan az uj elmenyekre hajt, es uj elmenyeket csak uj noktol tud szerezni.


Egyszeruen nem monogam tipus.


Ha ezt felismerted es nem tudod toleralni akkor szakitani kell.

2015. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én több megcsaló pasit is ismerek, rögtön 3 típust is tudok mondani!


1-es az apám. Na ő a nőcsábász. Nincs magyarázat, nincs indok. A legyet is röptében típus, de nem hagyja el az épp aktuális párját a kalandjai miatt. szereti a kényelmet és az állandóságot, de egyszerűen kényszeresen csalja az összes párját. A nőknek semmi hiányosságuk nincs, nem ezért csinálja! A legjobb, hogy TAGADJA! Még maga előtt is, pedig még én, a lánya is tudom... Nem tudom mit mesél be magának, szerintem kb azt, ha más az irányítószám, nem számít...


Aztán van egy ismerősöm. Ő konkrétan ku.vázni jár bizonyos időközönként, mert bár szereti a feleségét, és el nem válna, de kerek-perec megmondja, hogy csúnya, és neki szüksége van a szép nőkre, és bizony van egy-két dolog, amit a ku.vák megcsinálnak az ágyban a felesége nem. Pont. ettől még imádja a feleségét. Állítása szerint.


Aztán ott a párom. Nem engem csalt meg hanem az exét. Tipikus eset jött a gyerek, gyerek a szülők között, elhidegülés, szépen lassan megutálták egymást, nem volt szex, szeretet, kommunikáció, semmi. Megcsalta. Elváltak.


Melyik eset kinek a hibája? Az egyes a férfié, a kettes...hát az szerintem kb így alakult, de nyilván nem a nő hibája, hogy csúnya és urambocsá' nem szereti popsiba, ugye...


A hármas estet a tipikus mindkét fél hibája, egyik sem nyitja ki a száját, egyik sem tesz semmit a kapcsolatért, csak ülnek a langyos húgyban, amíg ki nem borul a bili...

2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az 1.- es a párom! Nincs miről beszélni...
2015. aug. 28. 08:21
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha veled mar tobbszor elofordult, higy megcsalt. Akkor nem kell magyarazat, hagyd el a p...ba. Ha még fiatal is vagy, de akar idosen is adj magadnak egy eselyt, hogy ne kelljen megalazva elned.

Akiket en ismerek azoknak azert kellett szereto, mert jol esett a hiusaguknak, hogy valakit sikerult meghoditaniuk es az a valaki belejuk bolondult es elfogadtak a nagy bolondulast. Igy a legkenyelmesebb izgalom a szeretotol megszokott kenyelem es biztonsag otthon. Van olyan is, amikor komolyan szenvednek es bizonytalanok mi legyen a kovetkezo lepes...szereto vagy ne szereto. De altalaban a kenyelem gyoz es a jozan esz.

Ha neked jo igy a kapcsolat es ovszerrel vedekeztek azaz nem szedsz ossze tole nemi betegseget, akkor evtizedekig is lehet ezt csinalni es sok gyereketek is lehet mellette. De minek? Azt en se ertem.

2015. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!