Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek a nap hátralev...

Hogyan töltitek a nap hátralevő részét, ha csúnyán összevesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve lakunk együtt. Sokszor összekapunk, általában 25-30 perc múlva ki is békülünk. Tegnap csúnyán össze vesztünk (anyagi dolgokon), ő pedig összepakolt pár holmit, és hazament a szüleihez aludni. (Ő bántott meg, nekem lett volna okom megsértődni).

Reggel hazajött, lezuhanyozott, majd elment munkába. Nemrég beszéltünk telefonon, azt mondta nem tudja, hogy itthon alszik-e, de vacsorázni és tiszta ruháért mindenképp hazajön. Nem akarok még jobban összeveszni vele, de mégsem tűrhetem, hogy egy kisebb probléma után bebújjon anyuci szoknyája mögé.


2010. márc. 11. 14:46
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Kölcsönért a tesóm 20 E ft-ot. Elírta a bankszámlaszámot, (így én is) és másnak utaltam át a pénzt. Ezt a párom az interneten megnézte, és elkezdett balhézni velem, hogy az ő fizetését osztogatom fűnek-fának, vagy a szeretőmnek küldtem a pénzt, vagy hova lett. Elmondtam neki mi történt, aztán minden szerencsétlennek elmondott. (A pénzt ma reggel visszautalták, szerencsére). Nagyon megbántott, mondtam neki hogy a családomat kisegítem, akkor is ha ez a félretett pénzünk egy része volt, és amúgy is visszakapjuk pár hét múlva. Itt jött az, hogy ő elmegy.
2010. márc. 11. 15:13
 12/47 anonim ***** válasza:
80%
hát bocs, de az ő fizuját tényleg ne osztogasd :) sajátodat, azt lehet...mi házasok vagyunk, mégsem jutna eszembe a férjem számlájához nyúlni, se a vállalkozóihoz, se a magánhoz...a költségeimre elég a fizum, a rezsit, meg a nagyobb költségeket (nyaralás, kocsik műszakija, házzal kapcsolatos munkák, stb) ő rendezi, ha elfogy a pénzem kérek tőle, mindig ad, dehogy a megkérdezése nélkül utalgassak ide-oda, ezt sosem tenném...lehet ezért nem veszekszünk :)
2010. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Ma nem főzök, majd rendelek magamnak egy pizzát. Azt mondta reggel az anyja, hogy ott nem alhat többet, jöjjön szépen haza és legyen mersze bocsánatot kérni.
2010. márc. 11. 15:17
 14/47 A kérdező kommentje:
Közös a számlánk, csak az ő fizuja 2 nappal előbb ment rá. Azért az "ő fizuja". De a testvéremet kisegítem ha bajban van. Vagy te nem így tennél?
2010. márc. 11. 15:20
 15/47 anonim ***** válasza:
72%
Te is kérj Tőle bocsánatot! Ó is jogosan sértődött meg ! Ha együtt vagytok,akkor 20.000.-Ft-ot nem adhatsz senkinek úgy,hogy azt nem beszéled meg vele! Ez nálunk alapszabály! Vagy együtt vagyunk és együtt gazdálkodunk,vagy külön! Ez akkor is így van,ha mind a ketten keresünk.Mindketten hibásak vagytok,nemcsak a párod.
2010. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
Igen az előzőnek igaza van. Sokkal gördülékenyebb úgy a békülés, ha te is bocsánatot kérsz,és sajnálod és blabla.
2010. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hazamegy,aztán megbäsz,kipereli mindened,és gy drog ambulancián fogsz meghalni.
2010. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Megoldódott akkor,ha vissza jött a pénz.Mind ketten tanulhattok belöle.Te szólhatnál legközelebb neki,ha kölcsön adsz,(ami szerintem rendes töled)

Ö meg ne kapjon ideg rohamot ha gond van össze kell tartani.

2010. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Miután hazaért elmondtam neki. De mikor délelőtt szólt a tesóm, hogy kellene a pénz, én azonnal átutaltam, nem pedig telefonáltam a páromnak, hogy adhatok-e kölcsön a testvéremnek. Mikor este hazajött, akkor mondtam el neki, csak ő előbb megnézte az interneten. Nem titkolóztam előtte. De nem tartottam olyan életbevágóan fontosnak, hogy emiatt felhívjam.
2010. márc. 11. 15:29
 20/47 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a férjnek van igaza.

Milyen alapon osztogatja egy hülye nő a fizetését?

Én nem segítenék testvéremnek ha bajban lenne.

Ezt mind csak kitaláltad,hogy sajnálhassunk.

2010. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!