Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek a nap hátralev...

Hogyan töltitek a nap hátralevő részét, ha csúnyán összevesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve lakunk együtt. Sokszor összekapunk, általában 25-30 perc múlva ki is békülünk. Tegnap csúnyán össze vesztünk (anyagi dolgokon), ő pedig összepakolt pár holmit, és hazament a szüleihez aludni. (Ő bántott meg, nekem lett volna okom megsértődni).

Reggel hazajött, lezuhanyozott, majd elment munkába. Nemrég beszéltünk telefonon, azt mondta nem tudja, hogy itthon alszik-e, de vacsorázni és tiszta ruháért mindenképp hazajön. Nem akarok még jobban összeveszni vele, de mégsem tűrhetem, hogy egy kisebb probléma után bebújjon anyuci szoknyája mögé.


2010. márc. 11. 14:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
30%
anyád!
2010. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
58%

kisegíteném a tesómat, persze. de nem nyúlok más pénzéhez a megkérdezése nélkül! közöshöz sem. nálunk otthon van egy doboz, amiben direkt a váratlan kiadásokra van kp. egyszer én nem voltam otthon, és a jött a kábeltévés a díjért. még akkor is felhívott a férjem, hogy vettem ki a dobozból x forintot, odaadtam a kábeltévésnek, pedig másnapra feltöltötte a tárcáját és visszarakta a pénzt! de szólt, hogy tudjak róla. ez a minimum! szóval nyugodtam kérjél Te is bocsánatot tőle, emrt van miért...


a nem veszekedős :)

2010. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
70%
15:32 vagyok, a nagyságrendekről annyit, hogy aban a dobozban százezrek vannak, a tévédíj meg asszem valami 7000 forint...és gyakorlatilag az ő pénze, mert az én fizumat magamra költöm meg ovit fizetek belőle...mégis szólt, nem esett nehezére, hogy felemelje a telefont...ismétlem, arról, hogy a SAJÁT PÉNZÉBŐL feltöltögetett dobozbólREZSISZÁMLÁT fizetett...hát erről ennyit...
2010. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenképpen beszéljétek meg, ne hagyd hogy így elteljen még egy nap. A pénzt illetően szerintem is a párodnak van igaza, ilyen nincs hogy egyik a másik megkérdezése nélkül hozzányúl a pénzhez, ilyenért én is robbannék. De neki is van miért megkövetnie téged, és végre egy normális anyuka, le a kalappal az ilyen szülő előtt előtt, szerencsés vagy. Nem kell neki nagy vacsorával készülni, de én a helyedben mindent átlagosan megtennék, ahogy más napokon saját magad miatt is megszoktad. Nem biztos hogy a pizza jó ötlet, de ehhez ismernem kellene a párod temperamentumát. A férfiak sokszor sokkal hirtelen haragúbbak, és olyankor nem lehet normálisan beszélni velük.... így nem érdemes szerintem még provokálni. Mivel valóban mindketten hibáztatok, nincs abban semmi rossz, ha te is kimutatod a közeledésed, de azt mondjuk tisztázhatod vele, ahogy hazaér, hogy azért is készültél vacsorával, mert szeretnéd ha megbeszélnétek a dolgot, és azt nagy ívben felejtse el, hogy eszik, aztán elmegy. Ügyes legyél, drukkolok.
2010. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Nem fogok bocsánatot kérni, mert nem érzem, hogy hibáztam.

Azért, mert ő előbb tudott a dologról, minthogy én elmondhattam volna neki, ez pech.

És azért közös a számlánk, hogy bármikor vehessünk le pénzt róla, ha szükség van rá.


ma 15:30!

Nem szívesen lennék a testvéred. Az a te bajod, hogy önző és pénzéhes vagy, és nem segítenél a TESTVÉREDNEK ha bajban lenne. Remélem majd te is megtudod egyszer, milyen az ha valakitől segítséget kérsz, de nem kapod meg.

2010. márc. 11. 15:37
 26/47 anonim ***** válasza:
67%

Te komolyan nem érted? utalás ELŐTT kellett volna szólnod, nem utólag! ezt magyarázom...


nemveszekedős :)

2010. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Nem veszekedni szeretnék, csak lényegesen eltértünk a tárgytól.


Attól félek, ha most engedek neki, később is ezt fogja csinálni. Ha összeveszünk, megy nyugodtan anyucihoz vagy máshova, és nem fog keresni, hiszen én úgyis hívni fogom, meg érte megyek stb.

2010. márc. 11. 15:43
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
15.35-ös vagyok, abban az esetben van igazad szerintem, ha a férjed is a megkérdezésed nélkül költi a közös pénzeteket, egyébként áll amit mondtam. A 15.32-nek, nekem furcsa az, hogy házaspároknak külön van a pénzük, de ha kérsz tőle, mindig ad, és ezt pozitívumként írod. Nem lázítani akarlak, de szerintem ő azért kereshet annyit, amennyit, mert te otthon biztosítod a családi hátteret (írod hogy ovis a gyerek). Ha fele-fele arányban osztanátok meg pontosan a háztartást és a gyerek körüli dolgokat, mert te is a fennmaradó időben dolgoznál, akkor ő kevesebbet tudna keresni (mert kevesebbet tudna dolgozni), te pedig jóval többet. Ezért a férjednek ami pénze van, az a Te pénzed, és ami pénzed neked van, az az Ő pénze. Szerintem. De ha te boldog vagy így és ez nálatok működik, akkor a békesség fontosabb. Remélem nem bántottalak meg, mert nem volt szándékomban, és egyébként nagyon szimpatikus a hozzászólásod.
2010. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
48%
"azt mondta nem tudja, hogy itthon alszik-e, de vacsorázni és tiszta ruháért mindenképp hazajön." - hát ezen nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. Mi vagy Te, ingyencseléd? Állj a sarkadra!
2010. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem felesleges a kozos szamla, szuntessetek meg.

Ha kozos szamlan vagytok, akkor is lehet a koltsegeket felesbe fizetni.

Aztan pedig gondolkozzal el azon, hogy biztos vagy-e benne, hogy ez az a kapcsolat amire neked igazan szukseged van. Ha igen, maradj. Ha nem, akkor pedig valtoztass! Ne vesztegesd az idodet!

2010. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!