Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akar, de kompromisszu...

Gyereket akar, de kompromisszumra nem hajlandó. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval a férjem már egy ideje nyomja a gyerekvállalás témát. Őszintén nekem még annyira nem hiányzik. De végül bele mentem, végül is én is szeretnék majd gyereket, csak nem ilyen hamar gondoltam. Most indult csak be igazán a karrierem, nem akarok kiesni a munkából. Szóval azt mondtam, hogy oké legyen, de akkor ő marad otthon vele. Erre viszont teljesen megsértődött meg fölháborodott, hogy hát én ezt hogy gondolom, meg az nem az ő dolga... Ezután este már nem is szólt hozzám. Ma reggel meg mintha mi se történt volna elkezdi nekem mondani, hogy xy felesége melyik nőgyógyásznál szült és hogy én nekem is át kéne menni hozzá. Köpni-nyelni nem tudtam, fogtam magam és eljöttem. Nem tudom most mit kéne csinálnom vagy mondanom ha haza érek...
2015. szept. 1. 12:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
8%
Elárulnád a korodat és azt, hogy milyen karriered indult be éppen most (szakterület, hierarchialépcsö)?
2015. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%

Férjed csak a szép oldalát látja a dolognak, ami valóban szép. Tegnap háromszor rohantam végig a Lidlben mert elszaladt a fiam, még szerencse hogy már névről ismernek minket az eladók.

Ma éjjel kettőkor felébredt és ahelyett, hogy kiment volna a wc-re odajött az ágyamba a fejem mellé állt és lepisilte a párnám is meg az ágyat is. Csak szólni akart, hogy menne pisilni, de addig tudta visszatartani (3 éves). ma ezerszer futott végig az óvoda udvarán, épp beszoktatás van, most kezdte. Az elmúlt két hét azzal telt, hogy beszereztem mindent ami kell az óvodakezdéshez. Mellette szabadságot kellett kivennem a hétre, amíg a beszoktatás van. Kezdhetném sorolni, de inkább abbahagyom. Szerintem beszélj a férjeddel, hogy a gyereknevelés nem csak a sétából és a babakocsi tologatásból áll.

2015. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek nem tablet hogy ha másnak van mi is vegyünk mert az olyanjó lehet vele vagánykodni...áááá és ezek a pasik találnak maguknak párt, hát a faxom kivan :D
2015. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%
leülsz, megbeszélitek, többször, ha nem hajlik kompromisszuma, akkor most nem szülsz.
2015. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%

am férjed tudja hogy gyerek az elején kb alszik/kakál kombóban működik, nem egy játék hogy elviszi ide-oda?

ha facebookon akar villogni, vegyen egy bmw-t

2015. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
Miért, 11-es, be akarod bizonyítani, hogy nincs is karrierje, gyereket kell mindenáron csinálnia?
2015. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
12-es vagyok. Akkor szülj ha te magad is szeretnéd. Szedj tablettát. Hidd el, amíg nem készültél fel erre az egészre addig ne is csináld, csak megbánod. Ráérsz még. Én is 35 évesen szültem.
2015. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha a haveroknak van gyerek, akkor kérjetek egyet kölcsön egy napra, egy kisebbet 1 év alattit. Majd ha a párod fintor nélkül tisztába rakja agyereket, törölgeti magáról a büfit meg a hányást és bírja a non-stop bőgést, akkor meggondolandó a dolog, de szerintem ebbe belebukna, szóval még ráérsz a gyerekkel.
2015. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

És hogy tudnám kicsit lenyugtatni? Vagy más felé terelni az érdeklődését? Az a baj, hogy teljesen rá van pörögve a gyerek témára, én meg, ha meg kell néznem még egy kisbabás videót agyvérzést kapok...

Amúgy ha ez fontos én 28 vagyok ő 30.

2015. szept. 1. 13:35
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

a "kölcsönkérés" egy nagyon jó ötlet!

majd mikor tarkón fossa magát a gyerek és neki kell kikaparni belőle meglátszik mennyire kell fb-re egy "kisbaba" album

2015. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!