Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok kiigazodni a viselke...

Nem bírok kiigazodni a viselkedésén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel még idén tervezzük a házzasságot, de nekem szerintem még kell egy kis idő, hogy átgondoljam. Most főleg azok válaszát várnám, akik hasonló dolgokon mentek keresztül.


Nekem ez az utolsó évem az egyetemen, mellette dolgozom. Ő néhány hónappal ezelőtt kezdett el dolgozni rendőrként, és tudtam, hogy ha valaki ilyen munkakörben helyezkedik el, akkor sok változáson megy keresztül, éppen ezért türelmes voltam, és mindig emlékeztettem rá, hogy akármikor segítek neki amiben csak kell.


Folyamatosan ki tud akadni minden apró dolgon és túlságosan hamar ideges lesz. Sokszor előfordul, hogy irónikus megjegyzéseket teszünk egymásra, és egészen idáig csak nevettünk rajta, de az utóbbi időben mintha zavarná, és elkezdett velem veszekedni.

Múlthéten elkezdtünk beszélni valamiről, nem értettem vele egyet, majd kb 5 perc után elkezdett dühöngeni, még meg is ütött. Én abban a pillanatban elharároztam, hogy nem érdemes egy ilyen emberrel együtt lennem, eddig elviseltem ezt a viselkedést, reménykedtem, hogy jobb lesz, de csak romlott.

Közöltem vele, hogy most 1 napig az egyik ismerősömnél leszek(szüleim messze laknak) és addig gondolkozzon el, hogy most mit szeretne. Másnap bűnbánóan odajött hozzám és mondta, hogy mennyire sajnálja ami történt, alapból sosem tenne ilyet, csak akkor pont a rossznál is rosszabb napja volt, főnöke egész nap őt ugráltatta, elege volt mindenből és addig ölelgetett amig meg nem bocsátottam neki. Lehet, rosszul tettem, de ismerem őt annyira, hogy tényleg nem fordulna elő még egyszer.

Szinte alig aludtunk, mert egész este beszélgettünk. Viszont megint elkezdtem kétkedni, mert hirtelen megváltozotta hangulatát és elkezdett veszekedni, pedig semmi rosszat nem mondtam. Fél órára rá semmi baja nem volt.

Amikor szeretkeztünk, kezdett kissé durva lenni, de szinte nem is érdekelte, és megint én voltam a rossz, hogy nekem semmi nem jó.


Szóval nem igazán értem mitől függ a viselkedése, de néha már kezd egy kicsit ijesztővé válni, hogy nincs semmi baja, majd elkezd minden ok nélkül veszekedni és sértegetni engem.

Láttam rajta, hogy mennyire maga alatt van, és elmeséltettem vele, hogy mi történt. Kiszedtem belőle, hogy szereti a munkáját, mindig is ezt szerette volna csinálni, csak néha nem tudja kezelni az indulatait és ha rossz napja van, rajtam vezeti le, de ezt ő nagyon sajnálja, mert tényleg szeret és feleségül akar venni, valamint szeretne gyerekeket is.


De mint említettem, nem tudom mit kezdjek a viselkedésével. Félek, ha megpróbálok vele beszélni erről, megint veszekedni kezdünk..


2015. szept. 2. 05:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne kapkodd el a házasságot,aleírtak alapján pedig pláne. Eleve,ha kételyed van már ott van egy kis instabilitás,hogy jó lesz- e ez a kapcsolat. Biztosan sok szép pillanatotok van, de ha egyszer megütött hidd el,hogy megfog ismétlődni. Egy nőt ne csak feleségül akarják venni pl azért,mert már jó lenne,mert szorít az idő,vagy nincs más,- vagy nem akar a nulláról ilyen mélyebb kapcsolatot kialakítani, hanem azért akarjon elvenni, mert tiszta szívéből ezt akarja, tisztelni és dédelgetni azt aa nőt, akit soha nem bántana sem lelkileg,sem fizikálisan. Menjen pszichologushoz mert egy menyasszony nem arra való,hogy rajta vetessék le a stresszt. Mit végzel az egyetemen,?
2015. szept. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%

Lehet valakinek rossz napja,lehet ideges,lehet frusztrált, lehet emiatt a párkapcsolatában problémája.

Sok mindent meglehet beszélni, és meg is kell.

Vannak jobb és rosszabb időszakok egy párkapcsolatban, de van egy határ.

Átlépte ezt a határt.

Megütött.

Sajnos nagy az esélye, az első ütés után jönni fog a második, aztán a harmadik, és így tovább...

Ez nem szentírás, de nagy az esélye.

Azt írod félsz tőle,ez nagyon nem normális dolog

Én a helyedben nagyon elgondolkodnék ezen a kapcsolaton.

Tedd fel magadnak a kérdést!

Hosszútávon együtt tudsz élni egy ilyen emberrel,aki rajtad vezeti le a munkahelyi feszkót?

2015. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Én csak odáig olvastam el,hogy 'meg is ütött'. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Sajnálom.
2015. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Lépj ki a kapcsolatból, mielőtt még jobban belebonyolódsz. Ha ennyire nem tud uralkodni magán, és valakin le kell vezetnie a feszültséget, ne te legyél az a személy, ne téged használjon box zsáknak. Nem fog változni, mert átlépte azt a határt, hogy kezet emelhet valakire. Ezt megoldásként fogja használni mindig, ha elkapja a düh, és te leszel "kéznél".
2015. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem a főnökének húzott be egyet?
2015. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát nézd, elég sok embert cseszeget a főnöke, mégsem mind gyepálja meg otthon az asszonyt, meg a gyereket. Az jó dolog, hogy ezt felismerte. Talán kéne neki valami hobbi, amin levezetheti a feszkót, járjon edzeni, fusson stb. Ez az igazán férfias dolog, nem az, hogy bunkó volt a főnök, otthon mehcsapkodom a barátnőm.
2015. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%

Ez a fiú nem jó szerelmi partner.

Eltutujgathatod még a javítás reményében akármeddig, de ha ő maga nem látja rossznak, amit csinál, és nem akarja megváltoztatni, nem lesz semmi. Ebben csak neki van hatásköre.

2015. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%
Már házasság előtt ideges a muki? Na azt ne tudd meg milyen lesz utána!
2015. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
Gréti, nem kell Neked ez az ember...megbánhatja százszor, de nem fog megváltozni.
2015. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tévedek, akkor ez egy régóta tartó kapcsolat.Szakítást javasolom, mert ez már nem lesz se szebb se tartósabb.Addig hagyd ott , amíg megteheted.Mert mi van, ha akkorát üt, hogy ott maradsz?Ilyen férfit bármelyik bokorban találsz, aki tiszteletlen.Majd új környezetbe kerülsz és könnyebb lesz ismerkedni és ne várd meg majd amíg elmúlik a szerelem.Kb. fél év és jelentsd ki, hogy lehet hogy jön a baba.Figyeld mit szól hozzá a leeendő pasid.
2015. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!