Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok kiigazodni a viselke...

Nem bírok kiigazodni a viselkedésén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel még idén tervezzük a házzasságot, de nekem szerintem még kell egy kis idő, hogy átgondoljam. Most főleg azok válaszát várnám, akik hasonló dolgokon mentek keresztül.


Nekem ez az utolsó évem az egyetemen, mellette dolgozom. Ő néhány hónappal ezelőtt kezdett el dolgozni rendőrként, és tudtam, hogy ha valaki ilyen munkakörben helyezkedik el, akkor sok változáson megy keresztül, éppen ezért türelmes voltam, és mindig emlékeztettem rá, hogy akármikor segítek neki amiben csak kell.


Folyamatosan ki tud akadni minden apró dolgon és túlságosan hamar ideges lesz. Sokszor előfordul, hogy irónikus megjegyzéseket teszünk egymásra, és egészen idáig csak nevettünk rajta, de az utóbbi időben mintha zavarná, és elkezdett velem veszekedni.

Múlthéten elkezdtünk beszélni valamiről, nem értettem vele egyet, majd kb 5 perc után elkezdett dühöngeni, még meg is ütött. Én abban a pillanatban elharároztam, hogy nem érdemes egy ilyen emberrel együtt lennem, eddig elviseltem ezt a viselkedést, reménykedtem, hogy jobb lesz, de csak romlott.

Közöltem vele, hogy most 1 napig az egyik ismerősömnél leszek(szüleim messze laknak) és addig gondolkozzon el, hogy most mit szeretne. Másnap bűnbánóan odajött hozzám és mondta, hogy mennyire sajnálja ami történt, alapból sosem tenne ilyet, csak akkor pont a rossznál is rosszabb napja volt, főnöke egész nap őt ugráltatta, elege volt mindenből és addig ölelgetett amig meg nem bocsátottam neki. Lehet, rosszul tettem, de ismerem őt annyira, hogy tényleg nem fordulna elő még egyszer.

Szinte alig aludtunk, mert egész este beszélgettünk. Viszont megint elkezdtem kétkedni, mert hirtelen megváltozotta hangulatát és elkezdett veszekedni, pedig semmi rosszat nem mondtam. Fél órára rá semmi baja nem volt.

Amikor szeretkeztünk, kezdett kissé durva lenni, de szinte nem is érdekelte, és megint én voltam a rossz, hogy nekem semmi nem jó.


Szóval nem igazán értem mitől függ a viselkedése, de néha már kezd egy kicsit ijesztővé válni, hogy nincs semmi baja, majd elkezd minden ok nélkül veszekedni és sértegetni engem.

Láttam rajta, hogy mennyire maga alatt van, és elmeséltettem vele, hogy mi történt. Kiszedtem belőle, hogy szereti a munkáját, mindig is ezt szerette volna csinálni, csak néha nem tudja kezelni az indulatait és ha rossz napja van, rajtam vezeti le, de ezt ő nagyon sajnálja, mert tényleg szeret és feleségül akar venni, valamint szeretne gyerekeket is.


De mint említettem, nem tudom mit kezdjek a viselkedésével. Félek, ha megpróbálok vele beszélni erről, megint veszekedni kezdünk..


2015. szept. 2. 05:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csak addig érdekelt a sztori, hogy megütött. Nincs miről tárgyalni. Még hogy nem fog újra?:D Hát persze, álmodozz csak, hiszen más embereknél is egy verés után hirtelen minden jóra fordult. (Természetesen nem.)
2015. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Apám rendőr, viszonylag nagy beosztású ezért nagy rajta a nyomás és a felelősség. Ő is szokott feszült lenni, van, hogy rossz napja van és ez látszik is rajta, mert olyankor mindenre "ugrik". Ekkor ordítunk egy sort majd megy minden tovább, de eszébe nem jutna megütni bárkit is a családban, még akkor sem mikor már látszik rajta, hogy maxon van az idegrendszere. Sajnos a rendőri beosztás feszültséggel jár, ha beosztott vagy akkor azért mert téged ugráltatnak és nem lehet igazad, ha főnök vagy, akkor meg a felelősség miatt plusz rengeteg a túlóra ember hiány miatt meg akkor is be kell menned, ha nem akarsz. Sokan találnak valami hobbit mert muszáj kikapcsolni ( völegényednek van?). De hogy őszinte legyek: ha most kezdte a párod a szakmát és már most ilyen idegbeteg, akkor nem sok jóra számíthatsz.
2015. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fogod ott hagyni...
2015. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Megütött?

Erre nincs mentség. Az esküvőt mondd le, örökre.

2015. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
15: Érdekes, nálunk ingyenes.
2015. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

15:


"Mennyit kell hivatalosan fizetned: ..."

[link]

2015. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!