Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve mihez...

Kétségbe vagyok esve mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves gyerekem, és most vagyok 6hónapos terhes, a párom elhagyott mivel azt mondta hogy már nem szeret és ő már nem akarta a második gyereket és azt is mondta hogy nem az övé!

Mihez kezdjek most? Sajnos nincs semmilyen segítségem szüleim nem élnek, nincs rokonom se akire tudjak számítani barátaim sincsenek!

Nagyon nehéz anyagi körülmények között éltünk eddig is, ezután én meg pláne úgy fogok élni!

Dolgozni is szívesen elmennék de sajnos nem tudok!

Nagyon sok minden kell még a babának, de sajnos így semmi sem megy!

Szerintem az apa semmiben nem fog segíteni :-((((((((



2015. szept. 6. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Hihető történet. Szóval minden rózsaszínű volt a párkapcsolatban, mindketten epekedtetek a bébike után, minden szex után álmodoztazok, hogy hátha most sikerült.. végre-valahára megfogant, te repültél elmondani a párodnak. aki erre közölte, hogy ő ezt nem is akarta, meg különben sem az övé, meg még el is hagy titeket. Hát persze.
2015. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok ilyen történetet kitalálni, mi értelme lenne? Igen valahogy így volt, de nem azonnal mondta hogy nem akarta már őt hanem később! Nem ismeritek a páromat hihetetlen ember!
2015. szept. 6. 21:33
 13/16 anonim ***** válasza:
hát leginkább úgy tűnik, hogy te se ismerted sajnos... mindenesetre az apaságit alá kell vele íratni, törvényileg is (anyakönyvezésnél úgyis megkérdezik, hogy ki az apja, és ha megmondod a nevét, akkor indítják az eljárást. dns vizsgálat kimutatja, hogy az övé, és akkor fizetnie kell.)
2015. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Minden rendben lesz, na aggódj. Úgy még sosem volt, hogy ne lett volna sehogy. csak kezd el, és minden összejön majd. Kitartás.
2015. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha az övé mind a kettő akkor intézd a gyt-t de gyorsan.

férjed volt? válni fogtok? vagyonmegosztás?

2015. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem volt a férjem, de közös házunk van! Köszönöm az utolsó kettőnek a végre értelmes megnyugtató szavakat!

Minden könnyebb lenne ha anyukám még mellettem lenne :-(

2015. szept. 7. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!