Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdek kétségbe esni, már nem...

Kezdek kétségbe esni, már nem tudom mihez kezdjek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

13 hónapja megy a kondizás, nem vadállat módjára, nem akarok "izomagy" lenni. Ezalatt az idő alatt 61-ről 73-75 kilóra sikerült feljönnöm. Látszata viszont gyakorlatilag nincs. Mellizom szinte semmit nem fejlődik (az én meglátásom szerint), karjaimon talán látszik valami. Étrendet betartom, a builder.hu-n találtam étrendet (tömegnövelő, 60 kg), mostmár többet is eszek ugye a "gyarapodás" miatt. Ezen kívül még megy a tömegnövelő is, étvágyam is van, azzal nincs gond. Vitamint is eszek, a biotech daily pack-ot. Régebben, mikor nem ment az edzés, nagyon vékony voltam, elmentem orvoshoz mert borzalmas zavaró volt, ő el akart küldeni béltükrözésre, azt meg én nem vállaltam be, amit most se vállalnék. Ebből következik, hogy a doki az emésztésemre gyanakodott.


Olyan is megfordult már a fejemben, hogy nem nekem találták ki ezt a sportot, talán mást kellene keresni. Viszont más meg nemnagyon van ami ilyen szinte le tudná vezetni a stresszt, és különben is imádom azt a kellemes fáradságot ami edzés után van.


Magasságom amúgy 190 centi.


Ja, igen, még mielőtt valaki a Sárga Kapszulával jönne, az volt az első amit elolvastam.


2014. júl. 31. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"13 hónapja megy a kondizás, nem vadállat módjára, nem akarok "izomagy" lenni."


Na ettől nem kell tartanod. Naturálban soha nem is tudsz túl izmos lenni, még ha akarnál sem, nem hogyha nem is akarsz!:)

Sajnos vagy nem sajnos a fejlődéshez keményen keményen kell edzeni. Azt ne gondold, hogy ha félig teszed oda magad, akkor fel olyan izmos leszel. Nem! akkor negyed olyan izmos sem leszel! ezt kell megérteni. Hiába jó az étrended, ha pinalegyezést végzel edzésen. Tudom, hogy nem fog tetszeni a válaszom és lesznek sértődések, de én nem fogok senki kedvéért hazudni.

13 hónap alatt sokat kellett volna fejlődni, nem pedig az alig látszik szintet elérni!

2014. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy előtte-utána képet tehetnél fel.

Nehezen hiszem, hogy ne lenne semmi látszata. Mennyi zsír jött?

Ez a tömeg még mindig nagyon kevés. Eddz tovább, kajálj jól, és menj még min 10-15kgmal feljebb.

2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek sandorzsoltal de azért azt nem hiszem hogy 12-14 kiló alig látszik meg még ha 190 centi is vagy van előtte-utána képed? ha igen rakd fel!
2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs sértődés, miért is lenne? Azt azért hozzátenném, hogy nem járok terembe (nem is szeretnék) pont azért hogy ne rajtam röhögjön mindenki, pláne a hátam mögött.


Előtte képem sajnos nincs (igen, hülye voltam hogy nem csináltam) a mostani állapotról ma este vagy holnap tudok feltenni, bár nincs itthon egész alakos tükör, de valahogy majd sikerül.

2014. júl. 31. 16:48
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem a kóros alultápláltságból most eljutottál a sima alultápláltsághoz.

egyél többet és ne 60 kilóhoz nézz étrendet,hanem 80-85höz.

egyébként meg ha mérnél havonta izomkerületet minden testrészen,akkor látnád a fejlődést is,mert 12-13 kiló nem jön fel csak úgy láthatatlanul.

2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Senki nem röhögne a teremben sem rajtad. A legtöbb terembejáró nem izmos, sima átlagemberek, rengeteg a kezdő is. Sosem láttam olyat, hogy kiröhögnének valakit, pedig edzek 29 éve!
2014. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Szerintem is az edzéseddel van a probléma. Én 6 hónapot jártam(100% natúran, csak egy normál multivitamint szedtem amit gyógyszertárba vettem), súlyba 2-3kg-t vesztettem(volt rajtam egy kis felesleg), de nagyon sokat fejlődtem. Én nem agyaltam ezen, hogy ha keményen, "vadállat módjára" edzek, "izomagy" leszek. Minden edzés végén szinte remegtem a fáradságtól. Ismerőseim, akik nem láttak kb. 1 éve, mind gratuláltak, hogy mennyire megváltoztam, és hogy mennyivel izmosabb lettem, és csodák csodájára, hiába edzettem keményen, nem lettem egy Swarzenegger... :)

Szerintem edz keményebben. Had dolgozzanak azok az izmok!

2014. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Keményen kell edzeni, nincs mese. Én is voltam ilyesmi helyzetben. esetleg lehet, hogy új edzésterv löketet adna.
2014. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell tükör se, van a gépeken/telón időzítő is.


Amúgy én se értem, hogy nem látszik 14kg? A havi 1kg súlygyarapodás is megvan, bár persze kérdés az, ebből mennyi a zsír. Majd ha jön kép, talán egyszerűbb válaszolni, mi lehet a baki. Bár 190 centihez még bőven mehet tömeg, az is tény.

2014. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem röhögnek ki a teremben ha normálisan edzel. Azokat szokták kinevetni akik befekszenek a kétszer akkora súly alá mint amit ki tudnak nyomni, feszengenek a nem létező izmaikal meg 2 hét edzés után már danabolt akarnak szedni
2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!