Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok ha a párotok...

Ti kiakadnátok ha a párotok így viselkedne? Jogos, hogy nem nézem már jó szemmel?

Figyelt kérdés

A párom mióta megszületett a gyerekünk teljesen megváltozott(7 hónapja).

Azelőtt mindig minden rendben volt, tiszta volt minden.

Azóta van, hogy 4 napig ott rohad a mosogatóba a mosatlan, napokig nem porszívózik fel, mindenhol ott a haja. Könyörögnöm kell neki, hogy főzzön már valamit ha én nem tudok hozni kaját, egy hete könyörgöm neki hogy a pólómat varrja meg.

Még mielőtt meglincselnétek én reggel 9-től este 11-ig dolgozom. Be is segítek mindent azon a 1,5. Szabadnapomon.

De már elegem van, hogy hazajövök a disznóólba. A gyermekünk napi 2x 1,5 alszik emellett eljátszik magába is nem kell mellette ülni, simán eltudná végezni ezeket a dolgokat, de helyette egész nap fekszik vagy gépezik.

Elmondtam neki, hogy zavar és változtasson ezen, most megvan rám sértődve mert milyen bunkó vagyok.



2015. szept. 18. 16:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
5%
Bejárónő esetleg? :)
2015. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Annyira nem állunk jól, hogy bejárónőt alkalmazzunk.

Meg elég vicces lenne egy 1,5 szobás lakásba bejárónőt hívni.

2015. szept. 18. 17:29
 23/44 anonim ***** válasza:
34%

Talán igérd be neki, hogy a legközelebbi szabadnapodon elviszed vacsorázni, de csak akkor, ha nem neked kell takarítani, mosogatni.

Szeretnél pihenni te is, és ha rendben tartja a lakást, tudtok közös programot csinálni. Gyerek elhelyezése gondolom megoldható, arra a pár órára.

De tartsd is be az igéretedet, ha rend és tisztaság vár.

2015. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem értem miért nem fejezte be az iskolát, ha már évek óta így van és csak otthon ül (még gyerek előtt). Bele kéne, hogy férjen a napjába az alapszintű takarítás is, másnak is ment neki is fog, csak lusta.
2015. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
93%

A pároddal nagyon is türelmes vagy és nagyon is tudja,hogy szereted.Rád tojik, babusgassad még jobban, amikor te ki fogsz merülni az sem fogja érdekelni.


Hány évesek vagytok?

2015. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
A párom 26 én 31.
2015. szept. 18. 18:51
 27/44 anonim ***** válasza:
77%
Megértelek. Én 3 hete szültem, párom reggel 7kor megy, este 7-8 körül jön, mikor hogy sikerül. Azóta én is úgy érzem soha nem fogom már magam utolérni. Egyik nap mosok-vasalok, másik nap rendet rakok,mire a végére érek megint előről kell kezdeni, soha nincs minden egyszerre rendben. Egyébként gyerek előtt is hasonló volt, vagy csak a kicsi mellett lett ilyen"rendetlen"?
2015. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
76%
27es vagyok. Írod, hogy te takarítasz. Bármilyen nehéz is, ne tedd egy darabig. Előbb-utóbb csak elkezdi zavarni a kosz, hisz ő van otthon egész nap. Olyan igénytelen nem lehet, hogy a bűzös mosogatót elnézegeti egy hétig is, a picit meg engedi a koszban henteregni, kúszni. Most úgy van vele, hogy te majd morogsz egy kicsit és úgyis megcsinálod, ebből zökkentsd ki valahogy.
2015. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27%
a legnagyobb baj ott kezdödik, hogy ALLANDOAN dolgozol... voltam mar olyan pasi mellett aki ejszakaig dolgozott nem csoda, hogy en is farat voltam egesznap... a penz nem minden ha nem 11 ig dolgoznal akkor nem lenne ez... szegeny egyedul van egesznap egy kisgyerekkel... senki nincs mellette marmint a parja... ezen gondolkozz el...
2015. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Volt, hogy nem álltam neki takarítani mikor itthon voltam.

Akkor nagy dirrel-durral nekiállt és még ő támadt nekem, hogy miért nem mosogatok legalább el.


Ha nem dolgoznék ennyit nem élnénk meg. Az a 35 ezer ft amit kap nem sok.

A vendéglátás sajnos ilyen. Tudok kevesebbet dolgozni de akkor a pénz is kevesebb, az persze nem jó mert az igényekből nem szeret lemondani.

2015. szept. 18. 19:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!