Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok ha a párotok...

Ti kiakadnátok ha a párotok így viselkedne? Jogos, hogy nem nézem már jó szemmel?

Figyelt kérdés

A párom mióta megszületett a gyerekünk teljesen megváltozott(7 hónapja).

Azelőtt mindig minden rendben volt, tiszta volt minden.

Azóta van, hogy 4 napig ott rohad a mosogatóba a mosatlan, napokig nem porszívózik fel, mindenhol ott a haja. Könyörögnöm kell neki, hogy főzzön már valamit ha én nem tudok hozni kaját, egy hete könyörgöm neki hogy a pólómat varrja meg.

Még mielőtt meglincselnétek én reggel 9-től este 11-ig dolgozom. Be is segítek mindent azon a 1,5. Szabadnapomon.

De már elegem van, hogy hazajövök a disznóólba. A gyermekünk napi 2x 1,5 alszik emellett eljátszik magába is nem kell mellette ülni, simán eltudná végezni ezeket a dolgokat, de helyette egész nap fekszik vagy gépezik.

Elmondtam neki, hogy zavar és változtasson ezen, most megvan rám sértődve mert milyen bunkó vagyok.



2015. szept. 18. 16:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
32%
hidd el a nöknek nem penzbeli igenyeik vannak hanem erzesbeliek sokkal többet erne ha otthon lennel veluk es veluk foglalkozna, mondd neki, hogy nem fogsz annyit dolgozni es veluk foglalkozol es mindent megteszel, hogy jol erezzek magukat es, megteszed ami boldogga teszi öket... valoszinuleg ez a gond en is ebben a helyzetben voltam, a ferjere van szuksege nem a szuleire baratnöire azert ul a gep elött mert betokosodott foglalkozz vele razd fel hidd el ez jobb befektetes mint a munka, hogy a csaladod jol erezze magat egesznap otthon egyedul eleg kemeny persze hogy ellustul az ember (termeszetesen nem mindenki de en is ilyen vagyok ha egyedul hagynak...)
2015. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Akkor mondom úgy ,hogy mondtam már neki, hogy oké dolgozok kevesebbet.

A jelenlegi fizetésem 250ezer ft, ha a munkarendem megváltoztatom akkor kapom a felét. Megkérdeztem töle, hog megelégszik-e a 125e ftos fizetéssel.

Abból épp,hogy kifizetjük a rezsit a hitelt aztán hónap végéig nézzük egymást meg kaparjuk a falat.

Vagy tán valamelyikőtök ad nekünk pénzt? Na ugye!

A párom ia erre húzta a száját, hog persze ez így nem jó, mert a dolgokat nem fogjuk tudni megvenni.

Hiába mondjuk pénzből élünk és az anyagi rész igenis fontos, nem tudunk mit csinálni.

2015. szept. 18. 20:15
 33/44 anonim ***** válasza:
11%
hat pedig ez lenne a megoldas... azt mondtad megoldhato.. akkor probald meg kicsit kevesebbet dolgozni es probalj a parod kedvebe jarni, sajnos ha egesznap en is otthon vagyok nekem sincs eröm semmihez... nincs ami motivalna stb es sokan vannak igy az otthonlet egy kisgyerekkel eleg kötött dolog azert... amikor otthon vagy kedveskedj neki probald meg a csaladod erdekeben vigyel neki viragot mondd neki, hogy szereted es mennyire örulsz nekik milyen sokat gondolsz rajuk a munkahelyen stb ha ilyen motivaciot kap latja h mennyire imadod öket akkor lesz kedve neki is kedveskedni es elpakolni fözni Neked stb egyebkent az ilyen dolgok sokat valtoztathatnak
2015. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
93%
Ebből egyszer még válás lesz szerintem.
2015. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
5%

elözöhöz:

irj neki a munkahelyedröl hivd fel h h vannak stb sokminden ettöl fugg h Te h viszonyulsz hozzajuk több szeretetre törödesre van szuksege lepd meg, idövel ujra jo lesz minden

2015. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
61%

Azt nem írod, hogy szoktatok e kettesbe lenni, illetve szoktatok e másról is beszélgetni azon kívül, hogy takarítson, mosogasson, vagy főzzön.

Unalmas a monoton élet, hiába megy barátnőkhöz vagy szülőkhöz, de szinte minden nap ugyan úgy telhet, téged meg alig lát, nem igen tud veled beszélgetni érzelmi téren, mellette csak te dolgozol, míg ő kap egy akkora összeget, ami egy embernek az éhenhaláshoz is kevés, nem hogy két személyre.


Feltételezem reggel 9 elött nem igen tudsz egy kicsit babázni, ahogy este 11 után is csak annyit, hogy felkelsz a babához 10 percre, illetve amikor szabadnapos vagy, akkor tudsz talán babázni, ő meg reggel 7-től ( vagy ki tudja, hogy mikor kell a baba) este 11-ig fent van ( megelőlegzem, hogy este felé megvár, hogy együtt tudjatok elaludni).

Még ha fel is kell a babához, nem biztos, hogy ki tudja aludni magát, vagy ha nem is kell fel, de felébred, szerinted olyan könnyű visszaaludni?

Tudom, hogy kell a pénz, hogy fent tudjatok maradni, el kell tartani egy családot, viszont nem csak anyagi biztonság kell egy nőnek, hanem érzelmi biztonság is.

Viszont az érem másik oldalát próbáltam nézni, lehet, hogy nem is így van, ahogy filózgatok.

Hogy elviselném e? Hát, én biztosan próbálnék beszélni vele, hogy mi van, és nem az,hogy mi van a gyerekkel, hanem mi van vele, minden rendbe van e érzelmi téren.

Hogy jogos e? Elméletileg jogos, gyakorlatilag már szerintem nem igazán.

2015. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezõ ne magyarázkodj, nem veled van a baj, hanem a pároddal.

Lehuzza rólad még a bõrt is ez a nõ, mert szült egy gyereket.

Nem fogtok együtt megöregedni,ha a párod nem változtat magán.Mivel megteheti nem is fog változtatni,hiszen még te érzed magad hibásnak,ennyi munka után.

2015. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

22:45


Irta a kérdezõ,hogy eljár otthonról.

2015. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
52%
22:45 nagyon jol megfogalmazta
2015. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
sikerult kideriteni a gondot?
2015. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!