Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szigorúak a szüleim,...

Nagyon szigorúak a szüleim, pedig kitünő vagyok a suliba is, segítek neki, meg minden. Lehet, hogy az a megoldás, hogy nem fogadok szót?

Figyelt kérdés
Anyumnak kiskorom óta elég sokat segítek a házimunkában, takarításban. Ha vissza szólok egyből leordít, jó néha én is feleselek, de ha egyszer elegem van? Én segítek amenyit tudok, de a pihenés is kijárna...nem? A pasimhoz sem enged suli közbe csak hétvégé találkozhatok vele, hogy tanuljak. Így is tavaly kitünő voltam suliba, és rossz jegyeim se voltak a btom hatására. Azon gondolkoztam, hogy talán pont azt kéne csinálnom, hogy nem fogadok szót, és pl átlépem az esti 21:00 órás határt is (eddig vagyok kiengedve, 1 kisvárosban). 3 hetente pedig legalább 10-ig kiengedhetne... Nagy bátorságra lenne szükségem ahoz, hogy később mennyek haza, de egy idő után talá megszoknák, hogy nem az a megoldás, hogy csak tiltani és tiltani, hanem megbeszélni a dolgokat... Szerintetek vegyem a bátorságot, és legyek kint tovább, mennyek el a pasimhoz, és még 1-2 dolog... vagy tűrjek? :S segítsetek légyszi!!!
2008. szept. 9. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted miert vagy a suliban kituno tanulo? Mert odafigyelnek rad. Es olyan buszken leirtad ide, ugye milyen jo erzes?

Fogadj szot anyukadnak, csak jot akar neked. Ha nem fogadsz szot az csak neked lesz rosszabb.

Inkabb menj haza akkor amikorra o mondja, o tudja hogy mi a jo neked, kulonben meg nagyon kicsi vagy meg, es hogy baratod legyen, hat........

2008. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
hát de akkor is vegyétek már észre milyen terrorban tartja az anyja szegény lányt:( ezért lesz boldogtalan sok ember mert így már bocs elbasszák a jövőjét. valahogy és valamikor akkor is ki kell élnie magát. azért szebb jövőt a továbbiakban kedves kérdező, kitartás
2008. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is kitűnő voltam a suliban. Az én szüleim is odafigyeltek rám a felszínen, anyagilag mindent megkaptam tőlük, amit csak lehetett, mindenem megvolt. A testvérem is kitűnő volt (lányok vagyunk).


Ugyanakkor valami mégsem volt rendben, mert mindketten itt vagyunk húszas éveink közepén, nem volt még komoly kapcsolatunk, pszichológushoz jár ő is meg én is már egy ideje.


Ezt csak elrettentő példaként írom... Igenis fel kell lázadni (én csak huszonévesen mertem már, de talán akkor sem késő), különben nagyon gáz dolgok sülhetnek ki.

2010. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!