Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellted már a külseje...

Szégyellted már a külseje vagy a viselkedése miatt társaságban a partnered? Miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Pedig pocakos, és kopasz, szemüveges. :) (de rettentő intelligens, és inkább büszke vagyok rá társaságban, mert mindenhez hozzá tud szólni, és mindenkit azonnal le is vesz a lábáról - és nem a külsejével).
2010. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bármi miatt szégyellnivalónak tartanám, nem lennék vele.
2010. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A viselkedése miatt igen, mert azt hitte mindig neki van igaza, minden úgy van ahogy ő gondolja és ezzel mindenkit kiakasztott. És én ott is hagytam emiatt utána.
2010. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen. Bár ez nem volt hosszú távú kapcsolat. Összejöttünk, egy hétig együtt voltunk, aztán szét is mentünk. Szégyelltem, mert állandóan vicceskedni próbált, pedig nem volt poénos, amiket mondott. Illeve ciki volt, mert nem az alkalomnak megfelelően volt öltözve, hozzáteszem, szándékosan.

Illetve volt egy másik hasonló eset is, igaz, vele sokkal tovább együtt voltam, de többek közt a viselkedése volt a szakításunk oka, ti. hogy mindig leégetett társaságban. Viszonylag értelmes ember volt, viszont társaságban mindig próbálta előadni a laza csávót, és ez marhára kellemetlen volt sokszor. De ez kicsit összetettebb, vele a legfőbb gondom az volt, hogy füvezett (állandóan), és ez társasában is kínos volt sokszor, illetve amúgy is zavart.

2010. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiányzik az utolsó szónál egy tárgyrag: partneredet?


Válasz:

nem, mert ha "rosszul" sikerült a partnerválasztás, akkor nem vittem "erőn felüli" társaságba.

2010. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem. mindig is megválogattam a partnereimet :) az én mércémnél a társaságé sem lehetett magasabb :)
2010. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én igen... általában nem odaillő poénok miatt. (Értsd: trágár vicces egy tanórán belül, mivel osztálytársak vagyunk, bunkó beszólogatások, stb. Értem én, hogy ebben a korosztályban ez meg, én sem vagyok egy angyalka, de oda azért mégsem illik, szerintem.)
2010. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Viselkedése miatt is és külseje miatt is néha-néha. Bizonyos szempontból én konzervatív vagyok. Ha vendégek jönnek, akkor kiteszek magamért. Kínálom őket, kikísérem stb. De párom neveletlenül viselkedik: időnként elfelejt kezet fogni vendégeinkkel, vagy vendégeket otthagyva elvonul fel a szobába aludni, vagy még csak egy farmert sem vesz fel. Mégha ő az ünnepelt is, akkor is szakadt tréningbe van, vagy, mint ma is: a levesből ő vesz először....stb.

Egyszóval igencsak neveletlen, és igen, én nagyon soxor szégyenkezem miatta. Kár, hogy régebben nem vettem észre az apróbb árulkodó jeleket, mennyire mások vagyunk e téren....

2010. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mostanit nem (max. azzal piszkálom, hogy borotválkozzon meg, de csak viccesen :) ) soha semmilyen téren nem hozott rám szégyent, bízom benne, hogy nem is fog.


Előzőknél voltak ilyen esetek.

Legnagyobb probléma a túlzott részegség volt, két exemből is ilyen incidensek miatt ábrándultam ki, és hát alaposan szégyent is hoztak rám. Én is bulizós vagyok, na de azért maradjunk már emberek...

A külső apróbb dolog, na de mégis.. Egyiknél pl. Anyukám szólt rám, hogy ne öltözzek fel ilyen csinosan, mert hülyén fogok kinézni a lepukkant barátommal. És igaza volt sajnos. :S Jaj miket tudott felvenni :S Méretileg nem is rá való, lógó nadrágokat, pólókat... Mert nem érdekelte, az anyja vette neki találomra.


De azért az is benne van, hogy ha az ember szerelmes, jóval toleránsabb ilyen apróságokban, mint egy hülyén álló sapka :)

2010. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!