Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ezzel a...

Mit csinálnátok ezzel a szomszéddal?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy melyik kategóriába tegyem, de szükségem lenne tanácsokra. Szóval van egy leszbikus szomszédom(onnan tudom, hogy még a beköltözésénél egy beszélgetéskor említette) és már megőrülök tőle. Bérli a mellettem levő lakást már 3 hónapja.Téglaépítésű házban lakunk, de minden áthallatszik. Minden héten vagy 3-szor hallok ilyen hajnali fél 2 körül "olyan" hangokat, amikor van nála valaki. Ez egyrészt undorító, másrészt idegesítő, de tűrtem. Mostanában meg állandóan ordítva hallgatja a zenét, egész nap hallom, még ha lehalkítja, akkor is hangos és ez megy olyan este 11-ig. Nem szóltam, tűrtem. Múlt héten viszont áthívtam néhány nagyon jó barátnőmet, most mindenki ráért, iszogattunk, főztem nekik, beszélgettünk. Erre a szomszéd átordít ilyen bunkó stílusban, hogy "Hééé, kicsit halkabban is lehetne vihogni" olyan hangosan ordított, hogy simán hallottuk. Akkor közel voltam ahhoz, hogy átmenjek és kidobjam a 3.-ról. Másnap találkoztam vele reggel, mikor indult el otthonról és szépen megmondtam neki, hogy egyrészt máskor, ha zavarja a "vihogás", normálisan jöjjön át és mondja meg, másrészt én sem szóltam még neki az éjszakai "szórakozásai", meg az ordibálós zenéi miatt. Erre ő ilyet beszól, hogy "Nem tehetek róla, hogy jól csinálok dolgokat, ez tudod hanggal jár" . Hát kb erre nem tudtam semmit mondani, abszurd volt az egész, mondom "Oké, akkor próbáld meg halkabban és én sem vihogok". És azóta is ugyanúgy hallgatja hangosan a zenét, hallgatom a leszbikus kalandjait, egyik nap ilyen éjfélkor nekiállt valamit fúrni, meg már 2 napja rendezkedik éjjel, húzogatja az ágyat, de ilyen rohadt hangosan és ugye ezt hallom, mert a hálószobám mellett van az övé. Meg mikor kimegyek és meglát, elkezd ilyen gúnyosan vigyorogni. Mit csináljak még? Már beszéltem vele, de nem érdekli. Nem vagyok az veszekedős típus, de ez már sok.

23L


2010. márc. 14. 23:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
én este 10 után minden nap kihívnám a rendőröket, amíg meg nem unják, és meg nem büntetik úgy, hogy elmenjen ettől az egésztől a kedve.
2010. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Na?Változás?
2010. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
58%
Hívj mentőt, mondva, hogy valaki nagyon rosszul lehet a szomszédban:>
2010. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

ugrál?

hány éves? 70?

2010. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
TE IS CSINÁLD EZT,CSAK PASIVAL:D
2010. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!