Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek nincsen saját szobája?...

Kinek nincsen saját szobája? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Nekem a szüleim elváltak és elköltöztünk.én anyukámmal maradtam és tudom nincsen pénzünk nagyobb házat venni..de nagyon rossz így.Egy a barátommal sem tudok együtt aludni meg azért 16 évesen a saját anyámmal aludni..nem jó dolog!
2010. márc. 15. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

nekem a tesómmal kell egy szobába lenni :S

ő 15 éves fiú..nekem is elváltak a szüleim és nincs pénz több szobás lakásra...

deh amúgy úgy van h ez jo nagy szoba és középen vannak a szekrények szóval el van választva naggyából..

de hát igy se joo :S

és nálam se aludhat a barátom :/

16L

2010. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Olyan szimpatikus az írásod!Hát azt nem tudom h milyen érzés a közös szoba, de ezt fogd fel úgy,hogy egy átmeneti állapot, ha anyukád gyűjtött elegendő pénzt,majd lesz külön szoba!

Testvérem barántőjének az anyja is elvált asszony, neki 2 gyereke van, egy 20 ésves fiú és egy 22 éves lány. Kb 16-17 éves lehetett tesóm bnője mikor közös szobába került az anyjával. Ő méh szereti is.. szorosabb a viszony köztük.

Ha onnan nézzük,nekem igaz külön szobám van,de anyám füstöl mint a gyárkémény,azt az terjed szét a házban.. undormány. Inkább lennénk 1 szobában csak ne lenne ez a büdös..

kitartás kislány:)

2010. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
aludni anyuddal nem valami jó.mi az öcsémmel egy szobába aludtunk de nagyon jó volt elég szoros is a kapcsolatunk.apuék a másik szobában de mindig a miénkben voltak mert kicsi volt a lakás feltudtunk nőni nem volt leányálom de hát.ja és én sem aludtam se a barátomnál barátnőmnél se ő nálunk.és hidd el semmit nem hagytam ki.
2010. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

12 évesen kaptam külön szobát. óriási élmény volt. addig hugommal laktam együtt

most már valószínü belebolondulnék ha nem lenne külön :S barátodnál tudtok aludni együtt? 18L

2010. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
89%

Mi most költöztünk nagymamámhoz mert ki kellet adnunk a régi lakásunk és most anyámmal vagyok 1 szobába és eggyüt is alszunk!!! Hát azt kell mondanom h elég cink 1 éve anyámmal aludni már kicsit kezd idegesíteni és egy barátom sem tud feljönni mert nincs h aludnia meg hát ugye a csajok se!:S

Annyit javasolnék h kitartás!!! 18/F

2010. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
92%

Én bátyámmal élek egy szobában, de nagyon jól kijövök vele. Szerintem ha muterommal kéne, azt se bánnám, mert egyben egyik legjobb barátnőm...

Nem tudom neked milyen a viszonyod vele, de 16 évesen sztem ne akarj még fiúkkal együttaludni ;)

2010. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Igen nála tudunk aludni..meg néha nálunk is, mert ha anyum elmegy a jelenlegi pasijához. akkor olyankor jó :)

2010. márc. 15. 22:41
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
22 éves vagyok, és az öcsémmel lakom egy szobában. Én sem tudok együtt aludni a barátnőmmel, csak kb 2 havonta. Igy legalább több energiám marad a tanulásra és a munkára.
2010. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
nekem 14évesen lett "külön" szobám,így is öcsémmel vagyok,addig anyuékkal. 20/L
2010. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Tizennyolc vagyok, a három és fél évvel fiatalabb húgommal alszom egy szobában, amióta világ a világ /mióta megszületett/.

Nem túl kellemes, elég sok vita alakul ki abból, hogy mennyi terület lehet az enyém, mennyit pakolhat tele ő. Főleg azért, mert a könyvek száma egyre gyarapodik, de a hely nem nő velük, és érettségi miatt kénytelen vagyok elővenni a régebbi, padlásra száműzött dobozokat, füzeteket is itt tárolni, ideiglenesen.


Ez egy kb. háromszor négy méteres kis szoba, emeletesággyal. Családi házon belül.

Párom nincs, az a fajta probléma nem érint. Remélem, jövőre másképp, máshol alszom, albérletben vagy kollégiumi szobában, valaki mással vagy egyedül.

2010. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!