Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan igazságos a házimunka...

Hogyan igazságos a házimunka megosztása, ha a férj munkaórákat tekintve kevesebbet dolgozik, de így is többet keres?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

"Én vagyok a nő, és mindig lelkifurdalásom van, ha arra érek haza, hogy a férjem felporszívózott vagy elmosogatott. "


Hát ne legyen! AZért, mert nő vagy, nem kell 2 műszakot vinned és kiszolgálni egy pasit.

2015. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Az olyan kapcsolatokban, ahol ki van centizve minden, bele lehet sz@rni.
2015. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
1%

A nő megcsinál mindent, a férfi leviszi a szemetet, és kiporszívózik.


Ez az igazságos. A házimunka és a gyereknevelés a nők feladata. A nő ne is dolgozzon, amíg gyereket nevel. Ebben a modernizált liberális világban már minden kifordult, ezért születik kevés új gyerek.


Allah akbar!

2015. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
Sarkítsd, hogy érezd, mennyire hülyeség: ha napi egy órával többet keresne, mint te napi 12-vel, te házimunkáznál többet? Ne ebben mérd magad, és ne legyen bűntudatod, ha a férjed rendben tartja a saját lakását.
2015. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as miért lett lepontozva??? Teljesen normális dolgokat írt.


Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nem a cselédje vagy.

2015. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

9es! Ennek be ne dőlj!

Ez apám trükkje. Direkt ide-oda rakja a cuccokat, ha anyám megkéri, felmosásnál kihagyja a sarkokat, stb.

Anyukám meg rendmániás, így inkább maga csinálja, mert idegesíti apám műve.

(drága apám ezt be is vallotta)

2015. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Ez így nem megválaszolható kérdés.

Egyrészt a kereset irreleváns, másrészt az is érdekes lenne, ki mit dolgozik?

Mert például a feleség 10 órát üldögél egy irodában, a férj meg nyolc órában árkot ás, az ugye nem egykönnyen összehasonlítható? És 8 óra ásás után álljon neki porszívózni?

Kicsit pontosítsd az adatokat!

2015. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, képzeld, én irodában ülök, mégis holtfáradtan érek haza. Ugyanis, nálunk nincs megállás, folyamatosan rengeteg a munka, nem csak üldögélünk.
2015. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Én napi 10-12h-t dolgoztam, úgy, hogy este 11 körül végeztem melóban (+ hazaút), amíg a párom suliba járt.

ennek ellenére elvárta volna, hogy a házimunka egy részét én végezzem. Mindezt úgy, hogy még kapcsolatunk hajnalán megbeszéltük, h ez az ő feladatköre, enyém a lakásban felmerülő felújítás és szerelések. Noh, ez a végén már neki nem volt jó, mert, h én nem csinálok semmi házimunkát (ez azért nem igaz, mert, ha megkért, segítettem, meg időnként elmosogattam). Szóval én is úgy látom, mint sok más férfi, hogy a nők kezdenek átesni a ló túloldalára. Amíg ő hétköznap suliba járt, tanult, hétvégén meg bulizott, addig én húztam az igát, és később keltem (mert tovább is maradtam fent. Értsd 9-10 fele keltem, de hajnali 3 fele feküdtem), neki szúrta a szemét. Így a végén elbúcsuztunk egymástól.

Manapság minden nő a pasikra panaszkodik. Pedig a pasik is tudnának miért. Csak éppen ahogy a híres mondás is tartja: "- Fiam, vigyázz, mert a nőknél van az összes pina!"

2015. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
19-es: nem esett át a ló túloldalára, úgy viselkedett, mint egy férfi.
2015. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!