Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a kapcsola...

Mit gondoltok arról a kapcsolatról, ahol az egyik fél külföldre megy dolgozni és kb.2-3 havonta jár haza, van tapasztalatotok ilyenben esetleg?

Figyelt kérdés
Pár évig fenntartható,működhet ez?
2015. okt. 23. 19:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
4 ève èlek igy,,karácsonykor haza megyek vègleg.Nagyon nehèz család mellett igy èlni.
2015. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltam még ilyen helyzetben, de 100%, hogy nem is leszek, mivel tudom magamról, hogy nem bírnám. Nekem többet ér az, hogy a család együtt legyen, mint hogy megvegyük az n+1-edik lapos tévét a lakásba, meg álljon az udvaron 3 kocsi.

Ha végképp a megélhetésünk múlna rajta, pár hónapig kibírnám, utána mennénk a férjem után a gyerekkel.

2015. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Mièrt hiszi minden nö azt,hogy egy fèrfi a tizedik lapos tv-èrt vagy az új autóèrt robotol külföldön?
2015. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa volt észkombájn, nem kell mindent szó szerint venni...
2015. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Èszkombájn nem veszem szó szerint de nem csak töled hallom vissza.Mèg sok ilyen okoska nőtöl mint te vagy.Tisztelet a kivètelnek!Ha már ilyen szèpen megszólitottál!
2015. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyunk így, 3 gyerekünk van. Egy évben kétszer haza tud jönni hosszabb időre, amikor bezár a munkahelye, egyébként 2-3 havonta jön 2-4 napra. Nehéz, de amikor itthon van, fel tudunk töltődni. Abszolút nem hidegültünk el, sőt. Viszont a végtelenségig nem fog menni.
2015. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem e legtöbben nem a lapos-tv vagy autó miatt vannak kinn, hanem hogy legyen hol laknia a családnak és ne tegyék öket az utcára, a gyerekek tudjanak minden nap rendesen enni, stb. Általában nem a luxuscikkek miatt kell elmennei valamelyiknek, hanem az alapszükségletek megszerzése végett.
2015. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Sziaa!


Az attól függ, mennyire ragaszkodsz a másikhoz, hogy bírod a magányt, mennyire vagy hűséges. 3 hete költöztem ki Angliába, és mielőtt kijöttem, azelőtt kb. 1 hónappal "jöttünk össze" a barátommal. (Nem egy hónapos kapcsolat, másfél éve ismerkedtünk, csak mostanra jött rá, hogy ő is szeret. :) Engem iszonyatosan megvisel a dolog, főleg az, hogy mind a kettőnkkel olyan dolgok történtek ezalatt, amikor jól esett volna a másikat megölelni, hozzábújni.

Többek közt ezért is úgy döntöttem, hogy jövő szeptemberig maradok itt, az az idő elég lesz egy kicsit összeszedni magam anyagilag, és remélem, addig a 2-3 havi találkozást is kibírjuk valahogyan. Fel a fejjel! :) 24/N

2015. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

John Do, én írtam, hogy nekem a lapos tv nem ér ennyit (az észkombájnozó nem én voltam). Egyébként én is írtam, ha a mindennapi megélhetésem múlna rajta, az más helyzet. A környezetemben (ismerősök, rokonok) viszont csupa olyat látok, hogy nem kellene a családnak nélkülöznie, ha a férfi itthon dolgozna akkor sem, csak szerényebben kéne élniük (nem éhezésről beszélünk). És igazábiól azt látom, hogy a kint megkeresett pénzt nagyon sok esetben elherdálják olyan dolgokra, amt én feleslegesnek tartok. Persze lehet, hogy ez másnak létszükséglet...

Egyébként megint más dolog az, ha valakinek még nincs családja és pl saját lakásra teszik félre a pénzt, mert annak már látni a végét, tehát valószínűleg nem fog 10+ éven túl is fennálni a helyzet, mint egyes családoknál.

2015. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs harag 19-es. Nem vettem a szivemre.További szèp estèt mindenkinek😀
2015. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!