Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön dolgoznak és...

Akik külföldön dolgoznak és élnek milyen gyakran járnak haza?

Figyelt kérdés

Európán belüli országokra gondolok.

Akinek külföldi a párja az hogyan fogadja el hogy a másik fél hazautazik időnként?


2015. okt. 9. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Altalaban felevente megyek par napra, de iden pl. mar 4x utaztam kulonfele okok miatt (foleg ugyintezes).


Mit kell ezen kulon elfogadni? Nalunk nem tema, hogyha kulon utazunk barhova, nem csak 'haza'.

2015. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Regen egyeb okok miatt 3-4hetente jartam haza, mostmar majus ota csak 2-3havonta. Neha parommal, neha nelkule. O nehezen viseli, mert hianyzom neki( o is nekem), ez szerintem abbol adodik, hogy kezdetben tavkapcsolat volt.
2015. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy telik az ido egyre ritkabban

egyre jobban erezzuk magunkat itt nem vagyunk haza.

az elso idokben evente 4-6x hazamentunk msoatmar csak 1x nyaralni

de otthon annyira megdragult minden hogy inkabb tengerpartra megyunk ott koltjuk el a penzunket nem a Balatonparton ocska sos meregdraga kajara bunko kiszolgalokkal eszmeletlen draga strandbelepokkel.

Inkabb irany franciaorszag szuper finom kaja ingyenes parkolas kedves emberek ingyenes csodaszep tenger

2015. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Altalaban egy evben 4x: Nyaron meg telen hosszabb idore, tavasszal meg osszel par napra, de iden osszel nem megyunk mert nincs hosszu hetvege.
2015. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

En külföldre koltoztem a paromhoz "Svájc"

Eleinte 3havonta jartam haza mert ugye var idő kellet mig ideszoktam.

7ev elteltével már 1evben/2 évente 1x megyek csak.

Ha valami közbe jon nekem amit elkell inteznem akkor haza megyek alltalaban 2-3hetre szoktam haza menni.

2015. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én már 7 hónapja nem voltam, megszeretném látogatni a szüleim de a páromnak ez nem tetszik...

2015. okt. 9. 12:00
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Én Berlinbe élek és dolgozok már jó másfél éve. A párommal élünk kint, nekünk itt mindenünk megvan párom szülei is 4 hónapja jöttek hozzánk a szomszéd lakásba mert párom anyukája 4 éve dolgozott itt már és vissza akart térni a régi munkahelyére de megvárták mire a párom apja nyugdíjba megy hogy neki könnyebb legyen az itteni élet. Ő az aki végzi a háztartást főz mos, takarít ránk meg a hobbiját is nyugodtan tudja csinálni. Jól beszélnek németül így nagyon jól boldogulnak. A párom csak a tesója miatt menne már haza Magyarországra, de a tesója nem szívesen költözne el mert neki ott a párja, a gyereke, meg ők olyan helyen élnek ahol jól megy a soruk tehát néha a párom hozzájuk menne le 1-2 napra és akkor 1 gőz alatt elmegyünk az én szüleimhez 3-4 napra mert nem laknak onnan olyan messze. Nekünk saját autónk van itt, még magyar rendszámos de elintéztük hogy ne legyen itt probléma a használata. Mi elég sokat eltudunk menni 1 hét szabira 2-3 havonta hazautazunk magyarba autóval és ennyi.
2015. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1 órás repülőút szóval nagyon messze nem vagyok.
2015. okt. 9. 12:01
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Minden nap :)
2015. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem tetszik benne a párodnak?

Úgy érzi, a kapcsolatotok nem bír el akár pár hét külön élést? Vagy sokallja a költségeket?

2015. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!