Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a kapcsola...

Mit gondoltok arról a kapcsolatról, ahol az egyik fél külföldre megy dolgozni és kb.2-3 havonta jár haza, van tapasztalatotok ilyenben esetleg?

Figyelt kérdés
Pár évig fenntartható,működhet ez?
2015. okt. 23. 19:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem amúgy másfél,2 évig lenne ilyen kapcsolatom, a páromat 2-3 hónapja ismerem, az ő egyik barátja férje az én egyik barátnőmnek. Most itthon van úgy másfél hete, de szerdán megy vissza. Decemberben lesz itthon hosszabb időre.
2015. okt. 25. 14:48
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt, hogy olyan allasert ami nem fizet annyit, amibol kint ki lehet venni egy lakast amiben elfer a csalad es egyutt van, nem eri meg kimenni.
2015. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A nővérem ilyen kapcsolatban él. 1 hónapot otthon van az ura, 1 hónapot oda van. Lassan 11 éve csinálják. Én nem csinálnám. De nem azért vannak már együtt, mert szeretik egymást, hanem egymáshoz vannak láncolva. Hosszú lenne leírni. Nemigazán szeretik már egymást.

Nem párkapcsolat az ilyen szerintem. Egy életen át jól nem működhet. Ha meg valakinek így jó, akkor nem is akar igazán családot. Az más kérdés, ha valaki kényszerből csinálja így, de azt meg nem tudom elképzelni, hogy ne lehessen megoldani valahogy, hogy egy helyen legyenek. Ha külföldön dolgozik az egyik fél, akkor valahogy el kell intézni, hogy a család is utána mehessen és akkor a másik fél is keres magának melót. Ha meg valami olyan melója van, mint kamionos vagy mint tesóm párjánal, hogy olajfúró toronynál dolgozik és baromi jól fizet, akkor meg spórolni kell pár évet, jól megszedni magát, aztán valami olyan melót keresni, ami mellett egy helyen tud lenni a család.

Nálunk is feljött annak idején, hogy párom előre kimegy külföldre előttem egy évvel korábban, de nem egyeztem bele. 1 évet várt rám, aztán együtt mozdultunk. Mi is 11 éve vagyunk együtt, de tényleg együtt.

2015. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!