Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok normálisnak...

Mennyire tartjátok normálisnak, hogy egy 27 éves férfi a szüleivel él úgy, hogy van saját lakása?

Figyelt kérdés
A saját lakást még régen a szülei vették neki abban a városban, ahol ő dolgozik. De ő inkább minden nap haza megy munka után egy másik városba a szüleihez.
2015. nov. 8. 13:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. 27 évesen lássa már el saját magát, vagy egész életében ki kell szolgálni mint egy kisgyereket?
2015. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen főztem, mostam, takarítottam rá. De ha nem tettem volna sem az lett volna a megoldás, hogy akkor menekülünk vissza anyucihoz. Egy felnőtt férfi magának is meg tudja már csinálni ezeket.
2015. nov. 8. 15:02
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

"Igen, természetesen főztem, mostam, takarítottam rá."


És ez miért is természetes?

2015. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz a lakásban éltünk, de ő kötelező jelleggel minden pénteken fogta magát, és haza ment anyucihoz, vasárnap pedig vissza jött. Amikor szakítottunk, pedig rögtön még aznap haza költözött. De akkor úgy látszik, csak én várom el egy férfitól, hogy legyen önálló és független ilyen korban, pláne, ha még a körülmények is adottak hozzá."

Az én exem már külön lakásban élt, amit anyuci és apuci adott neki neki örökségből. Nálunk úgy nézett ki, hiába ölözött el, még mindig a család nyakán lógott. A húga adta neki a rossz tanácsokat arra vonatkozóan, h mit is kéne tenni velem, h jobb legyen a kapcsolatunk, és minden nap elmentek étterembe kajálni 2 órát esténként, majd hazakísérte őt, és éjjel még 3-4 órát beszéltek. Heti 4-5 alkalommal az anyjáékkal evett étteremben, minden nap az volt az első, hogy az anyjának telefonáljon akár hétköznap, akár hétvégén. A anyja még abba is beleszólt, h én mit vegyek a saját pénzemen, és megmondta a fiának is, h mondja meg nekem, h mire költhetem!!!

Szóval külön lakott, mégis csak az alvás volt az, meg a reggeli cécó, amit otthon csinált, gyakorlatilag mégis a családtól függött, mindent megmondtak neki, h hogy csináljon, épp csak azt nem, hánykor menjen ki reggel WC-re.

Szóval nem lehet általánosítani, h attól, h külön van vlki, már önálló is.

2015. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mivel a párom volt és szívesen megcsináltam. Ha egyszer magamnak megcsinálom, akkor az ő részét hagyjam ki? Vagy főzzek csak egy személyre, tegyem a mosógépbe egyedül az én ruháimat? Vagy hogy gondoltad? :D
2015. nov. 8. 15:06
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondjuk ő is megcsinálja magának és neked is. Feltéve, hogy nem hörcsög.
2015. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ennek most mi köze a problémához.
2015. nov. 8. 17:43
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Már régen le kellett volna válnia a szüleiről, és a saját életét élnie. Barátnő, majd feleslg, gyerekek, saját család. Nem pedig a mama örök kisfia státusza.
2015. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
#15: Ahogy felnőtt embereknél szokás, megbeszélitek, mikor ki mit csinál. Olyan pasival(?), aki meg nem tudja ellátni magát, eleve nem kezdenék.
2015. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%
#17: Az a köze a problémához, hogy ha felnőtt, önálló férfi lenne, akkor nem utazgatna anyucihoz minden nap, mikor van saját lakása. Mások alig várják és örülnek neki, ha önállóak lehetnek. Ez a volt barátod valahol agyilag elmaradt a fejlődésben.
2015. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!