Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok normálisnak...

Mennyire tartjátok normálisnak, hogy egy 27 éves férfi a szüleivel él úgy, hogy van saját lakása?

Figyelt kérdés
A saját lakást még régen a szülei vették neki abban a városban, ahol ő dolgozik. De ő inkább minden nap haza megy munka után egy másik városba a szüleihez.
2015. nov. 8. 13:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Arról nem is beszélve, lassan neki kéne ellátni a saját gyerekét.
2015. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyetértünk, szerintem is agyilag elmaradt a fejlődésben.
2015. nov. 8. 19:23
 23/29 A kérdező kommentje:
Egyébként a takarításban, mosásban teljesen kivette a részét. Főzni nem szeretett, de szerintem az nem gond. Ezért nem is értettem, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy az anyjáról nem tud leválni. Attól függetlenül, hogy tud-e főzni, mosni, takarítani, még anyuci pici fia marad. Szóval ez semmit nem változtat a tényen.
2015. nov. 8. 19:26
 24/29 anonim ***** válasza:
lusta, önző, életképtelen
2015. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottatok? Ha szeret, szerintem előbb utóbb belátja, hogy változnia kell és adott esetben áldozatokat hozni. De ha nem is nálad, a sokadik kudarcbafulladt kapcsolat után talán elkezd rájönni dolgokra. Későn érő típus :)
2015. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk is ez van de ki van adva bérlőknek mert kell a pénz. Ha ezt nem érted sajnállak.
2015. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

5 hónapja szakítottunk. Miattam már biztos nem fog megváltozni, mert részemről ez végleges.

Utolsó: Senkinek nem adta ki a lakást.

2015. nov. 8. 22:31
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt hogy szerencses ember, amiert a szuleinek van sajat lakasa, azert meg mar plane hogy neki is.
2015. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésre válaszolva: Nincs vele semmi baj, csak szimplán nem illettetek össze.
2018. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!