Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők hogy a...

Miért hiszik azt a nők hogy a gyerekkel meg lehet fogni egy férfit?

Figyelt kérdés
Az ismerősömmel történt az ügy. A pasi nem ragaszkodott hozzà kifelé hàtràlt a kapcsolatból. Azt mondta szedi a fogamzàsgàtlòt de abbahagyta. Terhes lett a pasi nem akarta. De ő abban a tudatban élt, hogy a szülés után màs lesz. A pasi időközben megnősült. A nő megkeseredett, ismerkedni nem tud, anyagilag is rosszul àll. A gyereket is hibàztatja ezért. Mi jàtszódik le az ilyen nőben?
2015. nov. 9. 20:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg egy férfi úgy hátrál kifele egy kapcsolatból ahogyan egy nő. Pont.
2015. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%

Juj, de megmondtad.:D Azt hittem, a férfiak egyenesek, bátrak és korrektek. Legalább annyira, mint pl. én, nőként. Nem fordult még elő, hogy megunt pasival még kefélgetek, az újjal meg randizgatok. Pláne még egy gyereket is elhintek magam után.

No mindegy, úgy tűnik, tényleg akad, aki csak kromoszomális nemét tekintve férfi.

2015. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Számodra biztos az újdonság erejével fog hatni de nem csak mocskos férfiak, hanem mocskos nők is vannak és nem csak férfiak szoktak kifele hátrálni egy kapcsolatból.

Az, hogy ilyen durcásan írsz, hát azzal meg nem tudok mit kezdeni, puffogjál magadban gondolom beléd rúgtak és akkor most minden férfi ősellenség. Szokott ilyen lenni de ez elég gyerekes magatartás.

2015. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Én azért meghallgatnám a nő verzióját is.
2015. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
azért az nem úgy van egy kapcsolatban, hogy egyik nap minden tökéletes, másnap meg már szakítunk. Egy kapcsolat felbomlása mindig egy folyamat, és nyilván az egyik vagy mindkét fél mindenképpen fokozatosan hátrálni fog. Még a legeslegkorrektebbek is.
2015. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Költőnő? ***** válasza:
39%
az ilyen sunás lénytől (nőnek nem nevezném - sértő ránk nézve) még én is hányok
2015. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%

"Valószínűleg egy férfi úgy hátrál kifele egy kapcsolatból ahogyan egy nő. Pont."


Hozzátehetted volna, hogy "Mert ÉN azt mondtam!" :D


Azért örülök, hogy volt, akinek lejött, mire céloztam: meghallgatnám a nő verzióját is a történtekről. Függetlenül attól, hogy hihetetlen ostobaság egy gyereket használni arra, hogy megmaradjon a kapcsolat, ráadásul rá haragudni, mert nem úgy sült el a dolog.


Ez a "miért hiszik a nők..." -féle hazug és buta általánosítás már csak hab a tortán.

2015. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Mert REGEN tenyleg igy mukodott.

Ha volt gyerek akkor mar nincs valas, mert az szegyen.

Na meg rossz a gyereknek. (Mert egymassal hideg, esetleg veszekedo szulok mellett nem rossz felnoni.)


Ahogy a ferfi akinek a szeretoje voltam arra a kerdesemre, hogy ha mar egyetem utan latta, hogy mennyire kulonbozoek a felesegevel minek vette el szimplan annyi volt a valasz: "Hat terhes lett, akkor meg mar el kell."

A no tutira ment kb. 1 ev van a ket lany kozott, aztan 3.-nak becsuszott meg egy kisfiu, akit szinten nem terveztek. A kozepso nem tudom, hogy tervezett volt-e. Kisfiu szuletesenel kezdett apuka csajozni. De nem valik el, majd csak ha felnonek a gyerekek.

2015. nov. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

nekem egyik ismim csinálta, de szerencséje volt, mert olyan balek a pasi, hogy elvette. de így jártak

majd ha felébred pár év múlva, akkor se dobja ki, csak majd szenvednek

2015. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3%

Lepontoztam mindenkit. Undorító hpogy őpiedesztrára emeltek egy ilyen nőt. De mit is várok?

3-as -.-

2015. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!