Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők hogy a...

Miért hiszik azt a nők hogy a gyerekkel meg lehet fogni egy férfit?

Figyelt kérdés
Az ismerősömmel történt az ügy. A pasi nem ragaszkodott hozzà kifelé hàtràlt a kapcsolatból. Azt mondta szedi a fogamzàsgàtlòt de abbahagyta. Terhes lett a pasi nem akarta. De ő abban a tudatban élt, hogy a szülés után màs lesz. A pasi időközben megnősült. A nő megkeseredett, ismerkedni nem tud, anyagilag is rosszul àll. A gyereket is hibàztatja ezért. Mi jàtszódik le az ilyen nőben?
2015. nov. 9. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nincsenek előítéleteim, mindkét felet egyformán ostobának gondolom.


Kihátrálgatunk, de azért a luk még jöhet, míg nem lesz egy másik luk? Hagyjuk már.


Ne akard tudni mi játszódik a fejükben, mert nincs ott semmi érdekes. Csak az idődet pazarlod, hogy így utána jársz.

2015. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

Azért van, ahol bejön, hogy a gyerek miatt együtt maradnak a szülők.

Legalábbis én gyakran hallom, hogy becsúszott a gyerek megpróbáljuk; nem válunk mert a gyereknek apa és anya is kell; sérül a gyerek, ha elválunk stb.

Az ilyen emberek inkább leélnek egy életet boldogtalanul, tönkreteszik a gyereket is, de ők akkor is együtt maradnak. Legalábbis egy fedél alatt élnek, hogy idegenkét/ellenségként, máshol keresik a boldogságot az nem számít. A lényeg, hogy elmondhatják, hogy ők egy "boldog" család.

2015. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%

Igazából meg lehet fogni, csak nem úgy, ahogy gondolják. Nem fog a pasi beléjük szeretni. De a gyerek egy kapocs, akkor is, ha a szülei utálják egymást.


De szerintem ezt akik nem értjük, örüljünk neki. Ez kb. olyan, mint amikor a sorozatgyilkos magyarázza, hogy miért öl. Az ő beteg fejében logikus, normális emberében nem.

2015. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
az ilyen nőket nem tudom megérteni, pedig én is az vagyok. ha egy kapcsolat megszűnni látszik, akkor el kell engedni és kész. most mi értelme ezzel tönkre tenni mások életét? mert nyilván szegény gyerekkel érezteti is, hogy őt hibáztatja. gyereket csak egy szoros, szereteten és megbecsülésen alapuló kapcsolatban szabad bevállalni, nem azért, hogy valakit magunk mellet tartsunk, mert az menni akar.
2015. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24: a nő nem biztos, hogy tudta, hogy közben a pasi mással is kavar.
2015. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Most ha teljesen őszinte akarok lenni, ezek a nők sztem sejthetik, hogy kb. az egyetlen esély, hogy megtartsák a pasit, az a gyerek, ha tudnak ezzel hatni a pasas szívére. Mert az még talán működik, mert rengeteg férfit nevelnek így, hogy a gyereket ne hagyja cserben, legyen hivatalosan apja stb. Csak az nem jut eszükbe, hogy ez nem biztos, hogy működik... akkor jön ez, hogy a pasit nem lehet csőbe húzni, és a nő ott marad a gyerekkel, akit nem is akart igazán. És aki arra emlékezteti, hogy rohadtul nincs semmi esélye.


Ilyenkor a gyereket sajnálom a legjobban. A gyerek szenved azért, mert az anyjának a kapcsolatfüggősége meg az idiótasága nagyobb volt, mint az agya...

2015. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!