Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is önző aki nem...

Szerintetek is önző aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 11:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jobban önző az, aki vágyik gyerekre, és csak azért is teherbe esik, hiába nincs párja és nulla az egzisztenciája aztán a gyerek nyomoroghat felnőtt koráig apa nélkül...
2015. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A kutyás vagyok.

Rám aztán ne nézzem senki öreg koromra, nem is fog kelleni, mert addigra már kiépítem magamnak a kis világomat.


Egyébként is elég szánalmas vagy, ha azért szülsz gyereket, hogy legyen aki gondozzon öregkorodra.

2015. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem önző. Mindenki maga dönti el, hogyan szeretne élni, házasságban, vagy élettársi kapcsolatban, gyerekkel, vagy gyerek nélkül, kutyával, vagy macskával stb. Engem nem érdekelnek mások, így az sem, ha valaki nem akar gyereket. Biztos meg van rá az oka, az ő döntése, senkinek semmi köze hozzá.
2015. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%

"Térjetek magatokhoz magyarok, ezért van a bevándorlás mizéria, mert nem vagyunk képesek legalább 2 gyereket csinálni, majd jönnek ezek a vad emberek akik 7 gyereket csinálnak és jajj a jövő generációnak, kissebségben leszünk a saját otthonunkban. "


Te komolyan ennyi ésszel nevelsz gyereket?:D

2015. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem önző.

Ugyanis a gyereket vállalók sem önzetlenségből vállalnak gyereket.

Lásd,van,akit nem érdekel,hogy túlnépesedett a Föld,neki akkor is 3+ gyerek kell.


Sőt,aki gyereket vállal,az önzőbb.

Aki nem vállal gyereket,ezen döntése csak a saját életére van hatással,aki viszont gyereket vállal,az nem csak rá van hatással is,és ha rosszul csinálja,akkor nem csak magának árt vele.

2015. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
1%

miért 14es, szerinted nem ez a valóság, nem kéne annyi való világot meg éjjel nappal budapestet meg mittom én milyen szarokat nézni. ez a valóság, nem kevés annak az esélye, hogy 20 év múlva fegyvert fognak majd a fejedhez ha nem könyörögsz Alahnak.


Vannak infóim de azt te is tudhatnád, hogy Németorzság azért invitálta ezeket a szerencsétleneket, mert 10 év múlva olyan sok lesz a nyugdíjjas, hogy sokkal kevesebben fognak dolgozni tehát egyserű matek az egész, pényügyi gondjaik lesznek. nagyobb lesz a kiadás mint a bevétel (kevesebb adózó, több nyugdíjjas). és hova vezethető vissza az egész? hát oda, hogy németek sem szűlnek sőt ez egész Európa gondja.


Lehet bolondnak gondolsz (bár nem értem miért), de ez a valóság, ebben élünk és sokan mint te, még most is nevetnek pedig milliók jöttek már most Európaba. nekik a te életed nem olyan fontos mint nekem, ezt kéne fel fogni.


Ez volt az utolsó válaszom, felesleges ezen idegeskedjem, inkább beletörődök a sorsunkba, kevesen vagyunk, nem tudjuk ezt a folyamatot megfordtani, az emberek töbségét meg butitják a különféle IQ harcos műsorokkal.

2015. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%

Igen utolso, es behivjak a menekulteket, ingyen szallast meg ellatast adnak nekik, hogy illeszkedjenek be dolgozzanak stb.

Csakhogy ha a SAJAT allampolgaraiknak segitenenek inkabb lakashoz jutni, akkor szulnenek azok is...

2015. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

" mert 10 év múlva olyan sok lesz a nyugdíjjas"


És?Kit érdekel?

Nem a nyugdíjasokért fogok gyereket vállalni,és lemondani a saját létbiztonságomról,belehajszolva magamat és a gyereket is a bizonytalanságba.


El kell felejteni azt a szót,hogy nyugdíj.Ennyi.

Csökkenteni kell a társadalmi különbségeket.

Kevesebb gazadag,kevesebb munka,a nyugdíjasok is tudjanak dolgozni,ne rokkanjanak meg 50 évesen a munkától.


Ez nem áll érdekében a mai kizsákmányoló világnak.

Erről a fiatalok nem tehetnek.

2015. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%

Igen ez mind így van,de az is igaz, én legalább is bevallom, hogy olyan kényelmi szintben élünk amit nem akarunk feladni és innen direkt következik, hogy a kényelmünkért sokat is kell dolgozzunk, mert nincs 2000 eurós fizetésünk.

Tehát ez a mai társadalom belehajszol minket, ostoba vásárlókat (engem is nagyon sokszor) olyan kiadásokba amelyek nem létfontosságuak pl. új telefon, laptop, gyors internet, stb ezért még többet dolgozunk és mire haza érünk örülünk a csendnek.


Szóval mi is benne vagyunk ebben bőven, ha kicsit lejebb adnánk a kényelmünkből simán elférne 2 gyerkőc minden családnál.

A jelenlegi folyamatnak az elmúlt 2 évtized az okozója és sajnos a mostani generáció még jobban erősíti ezt, tehát még durvább lesz az európaiak csökkenése. Lehet nem hisztek nekem, de nemsokára nagy bajban leszünk, mert a hatalon lévők ezekkel a vad emberekkel fogják pótolni a munkaerőt, legalább is ez Merkel elképzelése, de ha a cigányokkal nem tudunk mit kezdeni, hogy is gondolják, hogy ezeket befogják integrálni. Amikor már kellően sokan leszenek már ők fognak diktálni. Jajj annak az Európának ahol ezek az erőszakos iszlamisták lesznek az urak, sajnos ez a folyamat nagyon gyors lesz, mi még kevesebb gyereket nevelünk, ők meg még többen jönnek és gyártják majd rakásra a gyerekeket. Ők tudják milyen fontossága van ennek a fenmaradás érdekébe mig itt mit mond a magyar? mit érdekel engemet a nemzet, le se szarom had pusztuljon én ugyis megdöglök. Szomorú ez, nagyon szomorú.

2015. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak képzett emberekkel lehet pótolni!

De felteszek egy kérdést!

Miért nem költöznek Magyarországra a határon túli magyarok?


Amúgy meg ott van Kína,a világ legnagyobb népességével,velük is lehet pótolni,és ők teljesen intergálhatóak és szeretnek is dolgozni.


Nem hinném,hogy ez az elsődleges probléma.

Inkább az,hogy a ,már most élőknek sincs munkájuk.

Nem kell több segélyes gyerekgyártó,így is sokan vannak.

2015. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!