Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is önző aki nem...

Szerintetek is önző aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 11:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

elég sok magyar átjött már, kb ők pótolják az innen külföldre utazókat, másrészt azért nem jönnek tömegesen(szerintem) mert már így is kevesen maradtak, és teljesen kipusztulhat a határon tuli magyar kúltura (sajnos ez így is be fog következni, a többség erőszakos politikája miatt).


a kinaik, nagyon jó munkaerő és nem igényes, korábban féltünk tőlük, most kb örülnénk ha ők jönnének.


nem ez a probléma, így is sok a munkanélküli. de ez a probléma nyugaton, ezért hívja őket olyan kedvsen Merkel. nincs német szakmunkás, csak felsőképzésű munkások akik nem pucolnak WC-t, nem kertészkednek, nem végeznek fizikai munkát stb. Biztosan tudom, h ezért indult el ez a bevándorlás és sajnos ezzel Európa kinyitotta a kapuit a terroristák előtt, ilyen egyszerűen mint most rég nem juthattak be a Schengeni területre.

2015. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne a gyerekvallalas onzetlen dolog?

Kinek szulsz? ugye nem az allamnak a tarsadalomnak ?

gyerekvallalas csak a sajat igenyeidrol a sajat almaidrol szol arrol TE TI hanyat akartok es milyen idokozonkent

Aki gyereket valllal sok okbol teszi es mind onzo

sajat almait szeretne hogy gyereke valositja meg

csaaldi nevet es geneket szeretne tovabb orokitani

kapcsolatat szinesiteni javitani erositeni

anyava valni es igy megvalosulni stbstbstb

2015. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
5%
ez is igaz, de az is h önzetlenül oda adom minenem az ő érdekében. feláldozom a kénylmemet, érte és értük élek és dolgozok.
2015. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én is a kutyám érdekében. Akkor önző dolog az, ha valaki nem akar kutyát?
2015. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok gyereket.

Pszichiátriai betegségben szenvedek, ami öröklődő.

Képtelen vagyok dolgozni, vannak napjaim, amikor nem 100%-ban tudom ellátni magam vagy a háztartást, sokszor a háziállatainkat is a pokolra kívánnám, pedig nincs sok baj velük.

Nincsen lakásunk, albérletben tengődünk, szülők nyakára akkor sem költöznénk, ha muszáj lenne. Anyagilag épp, hogy csak kijövünk...

Lehet önző vagyok, de még így is normálisabb, mint aki ilyen hülyeségeket általánosít... a 10-es válaszolóval meg talán már találkoztam is a pszichiátrián xD

2015. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

az hogy a sajat magad altal termetett gyerek erdekeben lemondasz sok dologrol az nem onzetlenseg az kovetkezmenye a gyerekvallalasnak es termeszetes es elvarhato dolog

Sot ha a gyereket erre a vilagra teremtetted kutya kotelesseged gondoskodni rola

Onzetlenseg az ha neveloszulo vagy vagy arvahazban onkenteskedsz vagy szegeny csaladokat penzelsz

2015. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
25 nem vagy onzo pont hogy bolcsen dontottel onzetlenul hiszen nem akarsz egy masik kis lenyt kitettni a sajat szenvedesednek Ez felnott dontes es onzetlen a gyerek erdekeit nezed
2015. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%

Hát én a 10. válaszolón annyit nevettem :D

Nagyon bírom, hogy teljesen random témáknál jön egy nagymagyar és elkezd politizálni.

Ezek szerint egy nőnek szülni kell, ha akar ha nem, mert a szent magyar érdekek ezt kívánják... Ez csak szerintem szánalmas? Nagyon remélem hogy igazából nincs két gyereked.

2015. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, Vannak olyan embertípusok (nőben is, férfiban is), akiknek egyáltalán nem való a gyerek. Képzeld csak el, ki lett volna Beethovenből, ha purdékkal kínlódik a zenéje helyett? Vagy Nemes Nagy Ágnesből?


Én sokkat több önző embert láttam azok között a nők között, akik csak szülni akartak és "mindenük" volt a gyerek.


Akinek nem inge, nem veszi magára.

2015. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Bach mondjuk elég jól elvolt a zenéjével a 20 gyereke mellett is, de egy pasinak könnyű volt akkoriban :D a feleségének eléggé félre kellett tennie a saját életét, szóval ha nő nem akar gyereket, azt jobban megértem, mint ha férfi (de persze mindkét nemnek joga van így dönteni).
2015. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!