Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is önző aki nem...

Szerintetek is önző aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 11:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Szüljön csak azért, hogy ne köpdösse le a sok ősanya meg a társadalom? Én sem akarok gyereket, mert egész egyszerűen alkalmatlannak érzem magam az anyaságra.

Sajnos a mai világban, ha nem akar valaki gyereket, az olyan, mintha mindenki s*ggrészeg lenne, csak ő lenne józan. Nem törvényi előírás szülni és a nők sem tenyészkocák. Van, akinek a sorsa teljesen más, mint az anyaság. Engem speciel sokkal jobban kiborítanak azok, akik a juttatások és egyebek miatt szülnek. Na meg azok, akik azt hiszik, felsőbbrendű lények, csak mert szültek egy gyereket.


Persze ilyenkor jön a sápítozás, hogy jajj, mi lesz veled, ha öreg leszel, senki nem fog ápolni! Nos én elég sok példát láttam arra, hogy valakit idős korára minden gyereke egy szép nagy ívben lesz*rt. Pedig érzelmileg mindent megkaptak, tisztességgel felnevelte őket és más tekintetben sem szenvedtek hiányt. Szóval ha szül valaki, az nem garancia arra, hogy amikor öreg és beteg lesz, a gyereke fogja istápolni és takarítani alóla a sz**t.

És azt sem hiszem, hogy bármiről lemaradna. Akinek nem a gyereknevelés a sorsa, az megtalálja azt a tevékenységet, amiben örömét leli.

2016. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!