Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamilyen esemeny folytan...

Ha valamilyen esemeny folytan valasztas ele kerulnetek, akkor kit valasztanatok? A parotokat vagy a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 07:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A 16.22 vagyok,és azért hoztam a válást és a gyerek elhagyást témaként,mert nem mindegy milyen okból kell választani,mindenképp fontos lenne azért ezt tudni.Mert olyan eset is van amikor a rossz anyagi helyzet vezet elhagyáshoz,de van hogy az újra megtalált szerelem kifordítja az embert és később az késztetí arra hogy az egész családot hátra hagyja,mert ahhoz hogy gyereked legyen kell egy apa is,szóval elvileg ha valaki elhagya a gyerekét,a gyerkőc apához,nagyszűlőkhöz,vagy intézetbe kerül.Muszály lenne tudni,hogy mért kell választani.Nekem nincs még gyerekem,de a gyerek az nagyon fontos,nagy bűnének kellene lennie ahhoz hogy csak úgy ott hagyjam.Fontos lenne egy komment.
2010. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!