Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamilyen esemeny folytan...

Ha valamilyen esemeny folytan valasztas ele kerulnetek, akkor kit valasztanatok? A parotokat vagy a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 07:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Utolsónak:

Szüléseim előtt én gondolkodtam ilyenen, és meg is mondtam a férjemnek, hogy ha netán előállna ilyen helyzet, akkor csakis a gyereket mentsék!!!

Én simán beáldoznám magam a gyerekeimért.

2010. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

A párom. Annyi emberbe sosem lehetek szerelmes, ahány gyereket szülhetek vagy örökbe fogadhatok... Mondjuk szerencsére nincs gyerekem és nem is lesz. Arról nem is beszélve hogy biológiailag, szaporodás szempontjából egy nemzőképes férfi sokkal többet ér mint egy tehetetlen gyerek. Utóbbi egyedül életben sem tud maradni, egy darab veszteség. Viszont a férfivel több lehetséges utód elveszik. Na jó ezt csak biológia szakosként mondom, érzelmileg ez senkit nem érdekel xD

Azoknak az anyáknak üzenem: hogy úgyis őket mentik előbb ha baj van a szülésnél. Ezen kívül önzők is, a gyerekkel csak egy személy megy el, ha viszont ők halnak meg akkor az esetleges többi gyerekük és egész családjuk életét tönkreteszik!

Lehet lepontozni. Ha nekem valaki is fontosabb lenne a páromnál az azt jelentené hogy nem ő az igazi.

2010. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
A gyereket,de tudnom kellene mi a teljes szitu.Ha egy kedves,mindenben segítő párrol van szó,aki elfogadná a gyereket,de a gyerek ellenkezik és lázad,akkor megprobálnék a gyerekkel beszélgetni,mert erre is van eset.Meg vannak azért lázadó iskolakerülő,bulizó,drogozó,beszóló kamaszok is,szóval a teljes szitut tudni kellene.
2010. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Hülye vagy?

Egyértelmű,hogy a gyereket!

A párod kiheveri,neki "csak" egy nő vagy,a gyereked viszont életre szóló sebet szerezne,neki te vagy az egyetlen(ha a saját anyám eldobott,más hogy szerethetne?)!

Bár ha a kérdést újra elolvasom,inkább vidd az apjához/anyjához,te nem érdemled meg!!!!!!

2010. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Miért hülyézel? Nem hülye a kérdező, sőt a kérdés sem az, hanem nagyon érdekes, elgondolkodtató. Életszagú! Ha nem érted, akkor nálad lehet baj, mert nagyon eltorzult a gondolatvilágod! :-( :-( :-( :-( :-(

A legtökéletesebb választ a 03-22 13:05 s. hozzászóéló adta!

2010. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

Javítás


A legtökéletesebb választ a 03-22 13:05 s. hozzászóéló adta!

Helyette:

A legtökéletesebb választ a 03-22 13:05 sz. hozzászóló adta!

2010. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
61%
Hívő hozzászólás: Bibliai alapon elvileg Isten után legjobban a párunkat szeretjük. Persze bejátszik még az önzetlenség is... Én a páromat választanám. Talán még akkor is, ha kérné, hogy ne...
2010. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nehéz kérdés,én elsőre azt mondanám hogy a gyerekem.Én elítélem,amikor az anya férelép úgy dönt elköltözik,majd elválik és a gyereket meg ott hagyja és nem is látogatja,nem törödik vele,de azt is aki össze-vissza váltogatja a partnereit és húza-vonja egyik helyről a másikra a gyerekét,vagy 4-5 azt lehet mondani leelik és intézetbe dugja őket,mert az ilyen az nem szül.De olyat is láttam,ahol apuka lelépet és anyuka nevelte egyedül a gyereket és talált egy szerető párt aki a gyerekre is tekintettel volt,de a gyerek szemtelen,arrogáns volt és kiutálta,meg beszólógatott a pasinak,pedig mindent próbáltak 3-asban megbeszélni és a végén elüldözte,ez megint egy más kérdés.Szóval nem tudom,hogy van e konkrét eset,kellene egy komment.
2010. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16:22 szerintem itt nem a válás,megcsalás a dolog témája....
2010. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16:35!


Szerintem nem a válást feszegeti a 16:22, hanem a témánál van. Szemléletes példáit, úgy érzem szándékosan a szélsőséges párkapcsolatokból merítette, és ezek alapján teszi fel a kérdést:

— helyesen jár az, aki a párját választaná a gyerek helyett;

— talán a második példa a megfelelő, amikor a gyereket választja, de az megtorpedózza a már mindenki számára megfelelőnek tűnő kapcsolatot?

Mivel a válasz írója a példái alapján nem tud dönteni, ezért javasolja, hogy „Szóval nem tudom, hogy van e konkrét eset, kellene egy komment.”

2010. márc. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!