Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a rém...

Hogyan oldjam meg ezt a rém kellemetlen szituációt? Tudom én is bunkó voltam, hogy tegyem jóvá a férjem kedvéért?

Figyelt kérdés
Következő a történetem. A férjem kapott egy új beosztást. A munkatársai teljesen újak, egy nagyon jó összetartó csapat, barátok is egyben. A hétvégén volt egy összejövetel ezekkel a férfiakkal és a feleségeikkel. Rettentően kilógok a sorból!!!Viselkedésben, kinézetben ( átlagos külsejű nő vagyok).Ezek a nők cicababák, a többség nem dolgozik, gyereket sem nevel. Fodrász, manikűr vásárlás nagyjából ennyi a napi program. Ne gondoljátok hogy én rettentő okos tanultnak hiszem magam, mezei jogi diplomám van, de dolgozok napi 10 órát, háztartás, istenemre mondom van mivel elfoglalni magam. Természetesen nem nagyon tudtam bekapcsolódni a társalgásba, ha valamire válaszoltam is , akkor is úgy néztek rám mint valami csodabogárra. Pedig nem tipikus szemüveges bőcsészjány vagyok. Aztán az egyik lány ( asszony) pikírt megjegyzést tett rám, ill. nem rám, hanem általában a hozzám hasonló nőkre.. nem szóltam vissza.Utána egy másik hölgy kezdte ecsetelni a valamelyik este lévő nem tudom milyen összejövetelt talán valami díjkiosztó vagy mi,ahova Kiszel T-t nem engedték be,( az adott hölgy és párja meg volt hívva) és ezen az egész társaság jókat csámcsogott és megkérdezte, hogy hát ugye milyen igazuk volt, én meg azt találtam mondani, hogy mitől olyan nívós party az, ahol Kiszel t. nem fér el a többi bulvárdíszpinty mellett, meg hogy nem szoktam ilyen kétbites nőknek szóló újságokat olvasni. Innentől kezdve mondanom sem kellett, hogy rövid időn belül távoztunk, a férjem felmérte, hogy nem igazán érzem jól magam. Azt még nem tudom, hogy a többi férj, hogy vélekedik erről, de nem szeretném, ha emiatt rossz kapcsolatba kerülnének, de az is igaz, hogy én nem szeretnék ezekkel a hölgyekkel jóban lenni, nem igazán kecsegtet a társaságuk. De valami megoldást kellene találnom erre a helyzetre....
2010. márc. 23. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
58%

Ennyit nem bírtál ki, ej-ej!!!

Okos enged, szamár szenved?

2010. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy csak most - hogy először találkoztatok és még nem ismered őket - tűnik úgy, hogy annyira mások vagy nincs témátok, aztán később ez változhatna. Nem hiszem, hogy nagyon sértő dolgokat mondtál volna vagy bunkó lettél volna. Nem lehet, hogy csak te vetted magadra ezt a dolgot túlságosan?
2010. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy sztem sok ilyen "hölgy" sehol nem lenne anélkül a férfi nélkül, akivel a buliba érkezett. Úgyhogy ha legközelebb ilyen party lenne, én biztosan nagyon szenvednék a migréntől. Sajnos ilyen emberek mindig voltak és mindig lesznek...
2010. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

:D:D:D Köszi:)

Csak tudod elég ideget próbáló ám az ilyen társaság:) főleg mikor ilyesmi beszólásaik is vannak:):D

2010. márc. 23. 16:17
 5/53 A kérdező kommentje:
Nem is tudom,lehet hogy nagyon magamra vettem, arra gondoltam inkább, hogy a férjemnek ne legyen kellemetlen a szitu. Hát nem tudom lenne e közös témánk később... velem nem igazán lehet tipikus női témákról beszélni, nem mozgok otthonosan a celeb világban, velük meg nem lehet forma 1-ről politikáról de még csak főzésről sem beszélni....de azért lehet teszek még próbát ..
2010. márc. 23. 16:20
 6/53 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg jobbnak érzed magad náluk. Fogadd el hogy nem mindenki egyforma de ettől még nem rosszabb. Legfeljebb nem barátkozol velük.
2010. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszed magad rettentő okosnak, de azért muszáj volt megemlíteni, hogy milyen diplomád van...:)
2010. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
91%
Ez a nőtípus csapatban nagyon erős, de egyenként szerintem máshogy viselkednének. Mivel a férjed a főnök, és a férjekkel dolgozik, nem a feleségekkel, én a helyedben nem görcsölnék nagyon ezen. Majd kialakul. Ha meg semmiképp nem fogadnak be, azzal sem vesztesz az ég világon semmit. De ezt nyilván Te is érzed. A férfiak meg az ilyen helyzeteket igazából nem is értik, ez nem lesz rossz hatással a férjed tekintélyére stb.
2010. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Se okosnak nem hiszem magam, se jobbnak. :)
2010. márc. 23. 16:23
 10/53 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyelj! Ha szerinted biztos nem akarod megismerni Őket, tehát inkább más megoldást keresel akkor szerintem:

Jöjjön össze újra a társaság, vagy hívd meg Őket. Lehet, hogy ez most kicsit furcsán hangzik, de szerintem jó.

Tehát együtt vagytok, Te pedig mosolyogsz pár órán keresztül és elengeded a füled mellett a megjegyzéseket.

Így nem mondhatják, hogy bunkó lennél, de többet nem is kell összejönni velük. Ezzel lerendezed, hogy ne legyetek rosszba, a férjednek is talán jobb lenne, de ezután (ha nem akarod még mindig) nem kell összejönnötök ebbe a társasába. (vagyis a Férjed nyugodtan a többi munkatársával, csak nem így, feleségestől)


Remélem beválik! :)

2010. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!