Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a rém...

Hogyan oldjam meg ezt a rém kellemetlen szituációt? Tudom én is bunkó voltam, hogy tegyem jóvá a férjem kedvéért?

Figyelt kérdés
Következő a történetem. A férjem kapott egy új beosztást. A munkatársai teljesen újak, egy nagyon jó összetartó csapat, barátok is egyben. A hétvégén volt egy összejövetel ezekkel a férfiakkal és a feleségeikkel. Rettentően kilógok a sorból!!!Viselkedésben, kinézetben ( átlagos külsejű nő vagyok).Ezek a nők cicababák, a többség nem dolgozik, gyereket sem nevel. Fodrász, manikűr vásárlás nagyjából ennyi a napi program. Ne gondoljátok hogy én rettentő okos tanultnak hiszem magam, mezei jogi diplomám van, de dolgozok napi 10 órát, háztartás, istenemre mondom van mivel elfoglalni magam. Természetesen nem nagyon tudtam bekapcsolódni a társalgásba, ha valamire válaszoltam is , akkor is úgy néztek rám mint valami csodabogárra. Pedig nem tipikus szemüveges bőcsészjány vagyok. Aztán az egyik lány ( asszony) pikírt megjegyzést tett rám, ill. nem rám, hanem általában a hozzám hasonló nőkre.. nem szóltam vissza.Utána egy másik hölgy kezdte ecsetelni a valamelyik este lévő nem tudom milyen összejövetelt talán valami díjkiosztó vagy mi,ahova Kiszel T-t nem engedték be,( az adott hölgy és párja meg volt hívva) és ezen az egész társaság jókat csámcsogott és megkérdezte, hogy hát ugye milyen igazuk volt, én meg azt találtam mondani, hogy mitől olyan nívós party az, ahol Kiszel t. nem fér el a többi bulvárdíszpinty mellett, meg hogy nem szoktam ilyen kétbites nőknek szóló újságokat olvasni. Innentől kezdve mondanom sem kellett, hogy rövid időn belül távoztunk, a férjem felmérte, hogy nem igazán érzem jól magam. Azt még nem tudom, hogy a többi férj, hogy vélekedik erről, de nem szeretném, ha emiatt rossz kapcsolatba kerülnének, de az is igaz, hogy én nem szeretnék ezekkel a hölgyekkel jóban lenni, nem igazán kecsegtet a társaságuk. De valami megoldást kellene találnom erre a helyzetre....
2010. márc. 23. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
De most komolyan, az intelligencia abban mérhető, hogy tudnom kéne, Kiszel T--t hova és miért nem engedték be ??? Meg csökkent értékű vagyok, azért mert dolgozom és háztartást vezetek ? Na nem már.
2010. márc. 23. 16:49
 32/53 anonim ***** válasza:
58%
16:47 írta a frankót4 Rá hallgass!
2010. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Tüncili?:))))):D:D:D Ez mekkoraa:)
2010. márc. 23. 16:51
 34/53 anonim ***** válasza:
59%
16:47! Akik ott voltak rajtad kívül azok mind Tüncilik!!XD!
2010. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Most már kezd érdekelni, hogy mi volt ez az ominózus nem engedik be sztori,..
2010. márc. 23. 16:56
 36/53 anonim ***** válasza:
28%
Ketseg kivul nem a ferjed helyezed elonybe, de akkor meg ne csodalkozz,ha legkozelebb valami csinos, csekelyertelmu not visz magaval egy rendezvenyre,ha te ennyire el vagy magaadtol es az ertekrendedtol ajulva. En megkerdeztem volna,h `komolyan?? nem mondod...` annak ellenere,h fogalmam sincs,h mit csinal Kiszel Tunde.
2010. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Utolsó te rettenetesen félreértettél valamit. Mindegy, azért köszi, hogy elolvastad a történetem.
2010. márc. 23. 16:58
 38/53 anonim ***** válasza:
77%
kaptál hideget-meleget is.Csak azt nem kérdezte meg senki,hogy a férjednek mi a véleménye a viselkedésedről? nekem legalábbis az ő véleménye lenne a mérvadó a továbbiakban.
2010. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

A férjem egyenlőre várakozó állásponton van. A munkatársai között szó sem esett erről az egészről, a többi férj úgy fogja fel, mintha valami csirkepör lett volna, szóval, hogy a nők nagyon ráérnek aztán hadd marják egymást. Valahogy így fogják fel..

A férjem annyit mondott, hogy nem kell velük sűrűn találkozni, bírjam ki azt az évi néhány alkalmat..

2010. márc. 23. 17:05
 40/53 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Nekem annyira szimpatikusnak tűnsz!:D Sajnos kevés az ilyen ember, mint te. Azt javaslom neked, ha legközelebb mész ilyen "partiba" vedd meg az előző 3 napon a blikket és a borsot és te is felkészült leszel!:D Nekem már bevált!
2010. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!