Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a rém...

Hogyan oldjam meg ezt a rém kellemetlen szituációt? Tudom én is bunkó voltam, hogy tegyem jóvá a férjem kedvéért?

Figyelt kérdés
Következő a történetem. A férjem kapott egy új beosztást. A munkatársai teljesen újak, egy nagyon jó összetartó csapat, barátok is egyben. A hétvégén volt egy összejövetel ezekkel a férfiakkal és a feleségeikkel. Rettentően kilógok a sorból!!!Viselkedésben, kinézetben ( átlagos külsejű nő vagyok).Ezek a nők cicababák, a többség nem dolgozik, gyereket sem nevel. Fodrász, manikűr vásárlás nagyjából ennyi a napi program. Ne gondoljátok hogy én rettentő okos tanultnak hiszem magam, mezei jogi diplomám van, de dolgozok napi 10 órát, háztartás, istenemre mondom van mivel elfoglalni magam. Természetesen nem nagyon tudtam bekapcsolódni a társalgásba, ha valamire válaszoltam is , akkor is úgy néztek rám mint valami csodabogárra. Pedig nem tipikus szemüveges bőcsészjány vagyok. Aztán az egyik lány ( asszony) pikírt megjegyzést tett rám, ill. nem rám, hanem általában a hozzám hasonló nőkre.. nem szóltam vissza.Utána egy másik hölgy kezdte ecsetelni a valamelyik este lévő nem tudom milyen összejövetelt talán valami díjkiosztó vagy mi,ahova Kiszel T-t nem engedték be,( az adott hölgy és párja meg volt hívva) és ezen az egész társaság jókat csámcsogott és megkérdezte, hogy hát ugye milyen igazuk volt, én meg azt találtam mondani, hogy mitől olyan nívós party az, ahol Kiszel t. nem fér el a többi bulvárdíszpinty mellett, meg hogy nem szoktam ilyen kétbites nőknek szóló újságokat olvasni. Innentől kezdve mondanom sem kellett, hogy rövid időn belül távoztunk, a férjem felmérte, hogy nem igazán érzem jól magam. Azt még nem tudom, hogy a többi férj, hogy vélekedik erről, de nem szeretném, ha emiatt rossz kapcsolatba kerülnének, de az is igaz, hogy én nem szeretnék ezekkel a hölgyekkel jóban lenni, nem igazán kecsegtet a társaságuk. De valami megoldást kellene találnom erre a helyzetre....
2010. márc. 23. 16:09
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
41%

Nekik kellene bocsánatot kérniük TŐLED, hogy sekélyes viselkedésükkel terheltek téged.

A párom olyan mint te, és ő semmiért, senkiért nem alacsonyodna le olyasvalakihez, akit ő arra méltatlannak tart. Akkor inkább sarkon fordul, és távozik.

Jól tetted, amit tettél, és a férjednek meg kell értenie ezt.

2010. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
77%
16:34 buta meglátás!
2010. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
78%
A Te értékeid másban rejlenek! Akinek nem tetszik ne nézzen!
2010. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
54%
16:34-nek: ezt most provokációnak szántad?? Vagy ennyire buta vagy? Te jó ég....
2010. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
78%
Nekem három gyerekem van és 2 diplomám mégis bárkivel eltudok beszélgetni. Ha valakinek a körömlak a téma akkor vele arról, szerintem az a bunkóság ha valaki nem igazodik a témához ha pedig a férjem kedvéért kell pláne megteszem. Mert igaz neked nem kötelező ezentúl ezekkel a lányokkal találkoznod de neki az. Szóval legközelebb viselkedj úgy ahogy egy társaságban illik ők nem a barátnőid ők egy kötelező "rossz" amit el kell viselned. Nekem is rengeteg összejövetelre kell elmennem a párommal és hidd el a gyerekek mellet lévő 24 órás müszak miatt( 15hónapos hármas ikrek) nekem sem mindig van kedvem mosolyogni de igenis kicsépem magam és mosolygok hogy mindenki azt mondja milyen kedves a felesége és büszke lehessen rám.
2010. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Hármas ikrek gratula:) nem semmi munkát adhatnak:)))
2010. márc. 23. 16:40
 27/53 anonim ***** válasza:
67%
16:32 vagyok, s a 16:34 üzenem: Te jó ég! Ilyen is van? Van.
2010. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
89%
En meg azt gondolom,h egy igazan intelligens no tud barmirol tarsalogni,meg akkor is,ha elkeruli a tema az o erdeklodesi koret. En se amiatt nem neznem le oket,mert tobb idejuk van magukkal foglalkozni, se amiatt, mert esetleg mas az erdekloodesi koruk. A ferjemert kepes vagyok egesz este mosolyogni a szamomra szaraz bankar kollegainak, pedig hidd el,h sokszor semmi kedvem, de en szeretek jo benyomast kelteni a parom szamara fontos embereknek.
2010. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kollégák elnézték a feleségüknek, hogy téged sértegessenek, neked miért kellene mentegetőznöd a visszavágásért? Akár lazán veszik, akár ilyen jó "barátok".
2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
76%
Kifejezetten értelmes közegbe csöppentél, ha már más téma nem volt csak Tüncike! Én már innen levontam a konzekvenciát: A mezei jogász, azaz te lehettél a legértelmesebbje a társaságnak, aki nem tűntette fel magát azzal nívós kérdéssel, hogy valyon Tüncilit miért nem engedték be arra a bizonyos eseményre. Hivatásom révén én is járok protokol találkozókra, de csak nézem mi folyik ott. Én meg szépen a magam módján teszem a dolgom, és mégis az est közepén nagyon sokan körém ülnek és beszélgetünk, persze nem Tücilikéről. Maradj olyan amilyen a magad valósága, én is elszálhattam volna az évek során, de nem tettem, jól érzem így magam a bőrömben. Senki kedvéért nem fogok megváltozni, de papagáj sem lesz belőlem más szórakoztatására.
2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!