Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a rém...

Hogyan oldjam meg ezt a rém kellemetlen szituációt? Tudom én is bunkó voltam, hogy tegyem jóvá a férjem kedvéért?

Figyelt kérdés
Következő a történetem. A férjem kapott egy új beosztást. A munkatársai teljesen újak, egy nagyon jó összetartó csapat, barátok is egyben. A hétvégén volt egy összejövetel ezekkel a férfiakkal és a feleségeikkel. Rettentően kilógok a sorból!!!Viselkedésben, kinézetben ( átlagos külsejű nő vagyok).Ezek a nők cicababák, a többség nem dolgozik, gyereket sem nevel. Fodrász, manikűr vásárlás nagyjából ennyi a napi program. Ne gondoljátok hogy én rettentő okos tanultnak hiszem magam, mezei jogi diplomám van, de dolgozok napi 10 órát, háztartás, istenemre mondom van mivel elfoglalni magam. Természetesen nem nagyon tudtam bekapcsolódni a társalgásba, ha valamire válaszoltam is , akkor is úgy néztek rám mint valami csodabogárra. Pedig nem tipikus szemüveges bőcsészjány vagyok. Aztán az egyik lány ( asszony) pikírt megjegyzést tett rám, ill. nem rám, hanem általában a hozzám hasonló nőkre.. nem szóltam vissza.Utána egy másik hölgy kezdte ecsetelni a valamelyik este lévő nem tudom milyen összejövetelt talán valami díjkiosztó vagy mi,ahova Kiszel T-t nem engedték be,( az adott hölgy és párja meg volt hívva) és ezen az egész társaság jókat csámcsogott és megkérdezte, hogy hát ugye milyen igazuk volt, én meg azt találtam mondani, hogy mitől olyan nívós party az, ahol Kiszel t. nem fér el a többi bulvárdíszpinty mellett, meg hogy nem szoktam ilyen kétbites nőknek szóló újságokat olvasni. Innentől kezdve mondanom sem kellett, hogy rövid időn belül távoztunk, a férjem felmérte, hogy nem igazán érzem jól magam. Azt még nem tudom, hogy a többi férj, hogy vélekedik erről, de nem szeretném, ha emiatt rossz kapcsolatba kerülnének, de az is igaz, hogy én nem szeretnék ezekkel a hölgyekkel jóban lenni, nem igazán kecsegtet a társaságuk. De valami megoldást kellene találnom erre a helyzetre....
2010. márc. 23. 16:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekezni fogok :)
2010. márc. 24. 09:22
 52/53 anonim ***** válasza:
33%
23:48: Hát az eszem megáll. Még ő alkalmazkodjon, a selejt pics@khoz?? Nem elég, hogy kóstolgatják, de, ha esetleg "visszanyal", még ők sértődnek meg (és azt tegyük hozzá, hogy konkrétan, a kérdező sem szólt be nekik). Utálom, ezt a mostanában elterjedő : "védjük a kisebbséget (itt most a cicababákra vonatkoztatok), mert ők hátrányos helyzetűek!" dumát. Az ilyen emberek csak azt felejtik el, hogy nem erőszakkal kell magunkat elfogadtatni a társadalommal, hanem ki kell érdemelni, azt, hogy mások elfogadjanak.
2010. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
ja és a kérdésedre: ha férjednek tényleg ennyire fontos a dolog, akkor nem tehetsz mást, bírd ki azt a pár alkalmat (azért, ha nagyon nem bírnak magukkal, ne hagyd magad)....
2010. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!