Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem akarok csaladot?

Gáz ha nem akarok csaladot?

Figyelt kérdés
Ismerem saját magamat és higgyétek el, hogy tudom 10, 20 vagy 50 év múlva is egy nagy gyerek leszek, meg tényleg minden témához teljesen komolytalanul állok hozzá( na jó az igazán komoly dolgokat kiveve). Egyszerűen nem erzem úgy,hogy el tudnek köteleződni valaki mellett egesz életemben és gyereket se akarok. Nem mintha nem szeretnem őket , de egyszerűen nem tudom elképzelni magam apaként. Az életemet egyedül tervezem leélni, szerintem sokkal könnyebb, ha csak magadatt kell eltartani. És mielőtt azzal jönnétek, hogy antiszochialis vagyok a barataimmal szeretek eljárni (nem bulizni mert azt utalok és alkoholt sem iszom egyáltalan) de példaul moziba vagy kenuzni szertek elmenni. És majd a jövőben is el fogom jaárni pl a munkatársaimmal. Anyám ráadásul abban reménykedik, hogy lesz tőlem unokája pedig szerintem eléggé egyértelmű, hogy nem akarok. És van egy hugom aki pedig akar így unokák amúgy is lesznek. Ráadásul ha esetleg olyan munkám lesz, hogy sokat kell dolgozni vagy feszült napjaimon semmi kedvem ahhoz, hogy otthon még a családot is elviseljem, hanem egyedül mondjuk megnezek egy filmet vagy összeütök valami kaját. Most suli mellett is így van, ha mondjuk nehez napon volt és hazajövök mindig van itthon valaki pedig csak egy óra egyedül lét kéne aztán oké vagyok. Szóval így tervezem az életem venni szeretnék egy házat lehetőleg egy kis udvarral, mert szeretnék majd egy kutyát ( mindig is akartam, mert szeretem az állatokat, de soha nem engedték, hogy legyen.) Na de mindegy a házban legyenek benne az alap bútorok meg azok amiket itthonról viszek ( amiket saját pénzemből vettem pl ágy, ìróasztal) és szép sorban majd veszek bele egyre modernebb dolgokat, mert szeretem ha olyan dolgokat veszek amiket a saját keresetemből vannak, mert dolgozom. Szóval szerintetek gáz ha így képzelem el a életemet?

2016. jan. 5. 18:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9, 10 koszonom a valaszaitokat.
2016. jan. 5. 19:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudod ti fiúk mindig a rosszat választjátok, aki veszekszik veletek, piszkál benneteket, legorombít. Rengeteg olyan lány van, aki támogat benneteket, megért, ha gondja van nem ordít hanem nyugodtan megbeszéli. Az ilyen lányokat kellene választani, nem a feltűnősködőket, csöcsös-p*csás barbikat.
2016. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Rengetegen vagyunk tudatosan gyermektelenek, csak általában nem meri felvállalni a többség. Nem véletlenül: iszonyatosan sok támadást kapunk. Ha 18 év feletti vagy, akkor javaslom, hogy keress ilyen csoportot a közösségi oldalakon (anonim profillal is lehet).
2016. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem nekem se kell, am meg mindenikek saját döntése.

Persze nyomják a meggondolod magad dumát de ezzel egyikünk se tud mit kezdeni. Ez ilyen társadalmi hülyeség. Én is hallgatok ilyeneket h majd jön egy csoda nő. Persze direkt elkerülöm az ilyeneket mert nem akarok belemászni más életébe , jó lenne ha ezt más is tiszteletben tartaná.


Egyébként felőlem mindenki úgy él ahogy akar.

Én köszönöm bőven tok mit csinálni. Most épp szakdogát írok.

2016. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Ja igen ha ez számít 27 vok és nem hinném h meggondolom magam.

Előző.

2016. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem gáz, szerintem józan, érett önismeretre valló gondolkodás. Sajnos az emberek idiótábbik része (=többség) marha nehezen békül meg az ilyen életformával, így már most készülhetsz a támadásokra :(
2016. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jún. 23. 21:51
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem gáz, szerintem józan, érett önismeretre valló gondolkodás. Sajnos az emberek idiótábbik része (=többség) marha nehezen békül meg az ilyen életformával, így már most készülhetsz a támadásokra :("


Valóban, teljesen józan, reális, rengeteg tapasztalat alapján megérlelt, magabiztos döntés. Csak háromszor írta le, hogy ha megtalálná az igazit (az ideál már megvan, csak az a gond, hogy 6 évvel idősebb nála), akkor valószínűleg megváltozna a véleménye.


Nem kell a saját lelki nyomorotokat ráerőszakolni egy 18 éves srácra. Másokat sem érdemes leidiótázni olyanoknak, akiknek nem megy az értő olvasás.:D


Kérdező, lehet, hogy így marad az életterved, lehet, hogy nem, a lényeg, hogy a saját döntésed legyen. Nem tartozol senkinek beszámolóval vagy magyarázattal, ezért nem is számít, ki mit gondol róla.

2016. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!