Miért ilyen anya?

Figyelt kérdés

Szinte nem enged semmit.. És ez nagyon bánt. Pl ma megkérdeztem hogy elmehetek e péntekenként az egyik baràtnőmmel edző terembe azt mondta hogy nem, rá lérdeztem miért? Azt mondta hogy ott van nekem a tánc ( mivel járok táncra) anyunak csomoszor mondtam hogy azt nem szeretem. Hiàba mondtam neki hogy nem szeretem a táncot de nem érdekli, azt mondta eddig szerettem de eddig se szerettem csak nem mondtam neki hogy nem akarok oda járni hogy ne legyen veszekedés belőle.. Aztán azt is mondta hogy én mindent mindig abbahagyok és nem csinàlom végig.. Pl beiratoot lovagolni.. Azt viszont imádtam ott lenni a lovak közt és a baràtok közt.. De kiiratott nem tudom miért.. Pedig azt nem akartam volna abba hadgyni mert azt szerettem.

Akárhányszor felhozom ezt a témát veszekedés lesz a vége és én ezt nem akarom!.. Hogyan tudnàm anyut rávenni arra hogy szeretnék mostantól edző terembe járni?



2016. jan. 9. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy anyagi gondok miatt ilyen? A lovaglás nem olcsó, lehet, hogy nem bírta fizetni és az edző terem sem két forint.
2016. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet valóban anyagi oka, bár itt helyileg a tánc 10.000, edzőterem, havi korlátlan használat 9.000. Ezt onnan veszem, hogy a lányom táncol, az én havi bérletem meg annyi. :)

próbálkozz vele beszélni, hogy igen, te ezt most tényleg szeretnéd, táncolni pedig már nem, és igéred, nem lesz több varia.

Az én lányom sima tornával kezdte, nem akarta, aztán ment balettra, azt se, utána úszni (ez maradt) és végül a tánc (mondern, hip hop). Én meghagytam neki a választást, elvégre ő csinálja, annak nincs értelme, hogy csináltassam vele, de ne szeresse, mert egy idő után elmegy a kedve a mozgástól.

2016. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Hidd el, a tánc sem olyan olcsó.
2016. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy anyagi ok, vagy túl fiatal vagy és nem akarja hogy meglepetéssel térj haza.
2016. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. A táncot csak azért nem soroltam az anyagiak közé, mert én művészeti suliba jártam és a tánc oktatás ingyen volt, úgyhogy azt iskolai tevékenységként könyveltem el, bocsi.

Viszont ha azt is fizetni kell, akkor normális hangnemben meg lehet beszélni anyukával, hogy régen lehet, hogy szerettél táncolni, de már nem jön be és szeretnél váltani. Esetleg azt is lehetne mondani, hogy nem kedveled a táncos társaidat, az edző teremben pedig csak a barátnőddel lennétek ketten. (Lennének ott többen is, de azoktól az emberektől nem függtök.)

2016. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs anyagi gondunk:) de azért köszönöm a válaszokat

Megprobálok vele beszélni

2016. jan. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!