Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki, hogy így látott anyám?

Ez ciki, hogy így látott anyám?

Figyelt kérdés

Szóval a mi családunkban sosem szokás meztelenkedni,vagy lengébb öltözékben mutatkozni,de tegnap este úgy alakult,hogy egy szál boxeralsóban jöttem ki a fürdőszobából,és látott anyám.Nem szólt rá semmit,de most nem tudom,hogy mit gondolhat.Nem szándékosan mutogattam magam így,meg nem is tudtam,hogy arra felé van ő is.Anyukák,a ti fiatok mutatkozik előttetek boxerben?Ha igen hány éves?

Ami miatt egyébként cikinek érzem,hogy 19 leszek jövő hónapban.



#boxer #bokszer-alsó #anyám előtt boxerbe
2016. jan. 11. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért problémázol rajta, anyud törölte ki a popsidat mikor még csecsemő voltál, szóval nem hinném, hogy problémázna rajta, hogy véletlen alsó nadrágba jöttél ki a fürdőszobából.

A strandom meg fürdő nadrágba vagy, mégsem szól érte meg senki.

2016. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez most pont ugyanúgy hangzik, mint mikor az anya tette fel a kérdést, hogy egy szál bugyiban flangál a fia előtt... Nem gyanús ez egy kicsit?
2016. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ennél jobban felöltözve szinte soha nem mentem fürdőszobába fürdeni, amíg otthon laktam.
2016. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az enyémek rendszeresen mászkálnak otthon boxeralsóban, abban is alszanak (16-25 közöttiek), semmi gond nincs ezzel. Meztelenkedés nincs, de ha véletlenül rányitunk a másikra, nem éljük meg tragédiaként.
2016. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, nyugi.
2016. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, az előző kérdéseidben még te voltál az anyuka, aki mellet villantott, most már fordult a kocka? :D


Plusz utána ezt is te írtad ki, nem unod?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2016. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Semilyen kérdést nem tettem fel,még ezzel kapcsolatban,mivel eddig nem is volt ilyenre péda nálunk,ahogy írtam már.Most arról én tehetek,hogy mások unatkoznak?Vagy szerinted ilyesmi jelenet csak egy házban,csak egy családban történhet meg?
2016. jan. 11. 17:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy haverom simán bemegy a fürdőből a szobájába boxerben akkor is, ha van ott vegyes fiú-lány baráti társaság, meg az egész családja :D Én személyszerint nem szeretem mutogatni magam, de nem is ciki, ha néha meglátnak. Ne parázz.
2016. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Egyébként én is kellemetlenül érezném magam, ha apukám egy melltartóban és bugyiban látna meg, hiába olyan, mint egy bikini :)
2016. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,semmi újat nem látott!! :D
2016. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!