Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeli nők, mivel...

Háztartásbeli nők, mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok otthon, előtte rengeteget dolgoztam, heti hat-hét nap, napi 8-10 óra, volt, hogy két állásban, minden percem le volt kötve, most meg rám szakadt a szabadidő. Oké, hogy elmegyek interjúra, próbanapra, tudomisén, de az nem vesz el egy egész napot, ahogy a házimunka se. Barátaim nincsenek (külföld), vásárolgatni, szórakozni meg pénzem nincs.

Elkezdtem origamizni, nyelvet tanulni, de ez se izgalmas hosszútávon. Tanfolyamokra, uszodába, kondiba befizetni nincs pénzem, odakint meg meg lehet fagyni valami szabadidős sporthoz. Néha rajzolok, olvasok, de az nem hoz pénzt. Online tudnék nyelveket (angolt, oroszt, magyart) tanítani, de arra meg igény nincs úgyse, hogy "language exchange" programot csinálnék (x nyelvet x nyelvért, és nem pénzért). Házakhoz takarítani jelentkeztem, de ha nem ajánl valaki, bizalmatlanok. Ugyanez a bébiszitterkedéssel kapcsolatban.

Tanultam zongorázni, de addig jutottam, hogy pár egyszerű dallamot le tudok játszani, tehetség híján elmaradt a sikerélmény. A varráshoz anyag kéne, arra meg nincs pénzem.


Más mivel köti le magát, ha nincs baba?


2016. jan. 13. 16:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem vagy szégyellős akkor webcamozz. Az hoz pénzt és jól érezheted magad xd
2016. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

Én azért kiváncsi lennék miért hagytad ott a régi munkahelyed vagy mi történhetett, mi okból nincs már meg?

Babysitterkedéssl kapcsolatban pedig én nyugodt szivvel tudom neked (is) ajánlani az au-pairkedést, főképp hogy beköltözős program, álnak minden alapszüségletet és pénzt is hoz a házhoz. Én ezt csináltam 3 hónapig a nyáron, semmi tapasztalattal. Felvettek, megbiztak bennem.


De ha nem kecsegtet ez, vagy alapból nem lennél jó babysitternek, inkább ne nézz utána, kicsit idegölő munka amúgy plusz a stressz, plusz a német nem fizet olyan jól mint az angol...


Mellesleg amit a többiek mondtak, sztem jók.

Lényeg az hogy ne hagyd magad elpunnyadni, mert nagyon s**r lesz visszaszokni utána melózni.

2016. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!