Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, ha nők ilyet...

Kiakadnátok, ha nők ilyet mondanának a férjetek előtt?

Figyelt kérdés

A férjem taxis. Múlt héten szombaton hat 40 feletti nő ült be hozzá, és kijelentették, hogy egész éjszaka őket kellene különböző helyszínekre elvinni. Ezekről a tipikus gazdag rózsadombi csatakancákról van szó, akik 45 évesen 18-nak érzik magukat, és ha elszabadulnak a férjeik mellől bulizni, akkor aztán igazán kivetkőznek önmagukból. Biztosan ismeri mindenki ezt a típust.

Na szóval végigjártak vagy 6 szórakozóhelyet, közben kettőt is haza kellett újra fuvarozni, mert a sok pia miatt volt egy kis balesetük, nem kell részleteznem. Minden alkalommal feltűnően sokat jattoltak, és normálisak voltak. Majd mikor a végén hazavitte őket, akkor az egyik nő beszólt a másiknak egy ilyet: "Már megint fizetni kell? Miért nem sz.pod inkább le?" Nyilván egy alpári vicc volt, ez őket minősíti, ezért mikor másnap a férjem elmesélte, egy percig sem húztam fel magam rajta.

Tegnap este viszont a férjem újra felhozta a témát, mert elmondása szerint egy hete rágódik azon, hogy miért nem lettem ettől a sztoritól dühös, vagy féltékeny, és hogyan tudtam mindezt egy szemöldök felvonással lereagálni, míg más nő biztosan kiakadt volna egy ilyentől. Egyszerűen nem értem a kifakadását. A vita végén már azt mondta, hogy biztos nem szeretem már, vagy van valaki más is az életemben, azért nem érdekel ez az egész.

Tényleg jobb lett volna, ha emiatt féltékenységi rohamom lett volna?

Én eddig azt hittem, hogy teljesen rendben van a kapcsolatunk, és valóban sosem éreztem úgy, hogy féltékenynek kellene lennem, de úgy tűnik ez sem jó. Jót tenne az, ha néha ál féltékenységi jelenetet rendeznék? Ez jót tesz egy férfi egójának?


2016. febr. 7. 12:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom, hogy a páromnak nem áll fel mindenféle önmagából kivetkőzött részeg tirpákra, így nyugodt lennék.
2016. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Fish1 ***** válasza:

A férjed helyében örülnék annak, hogy a párom megbízik bennem és nem csinál jelenetet egy ilyen beszólásból.

Jelen helyzetet nézve, elmondanám neki, hogy nem azért nem csináltam jelenetet, mert nem szeretem, hanem azért, mert megbízom benne.

A féltékenység az önbizalomhiányos emberekre jellemző, és azokra, akik a párjukban nem bíznak meg valamiért.

2016. febr. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Azt hittem a Szex és New York nem itt játszódik:D


Vajon a férjeknek mit mondanak,hová mennek?:D

2016. febr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

# 29-es Nálad minden rendben? Vagy elmentek otthonról?


# 30-as, csendben megjegyezném, hogy én "pultos csaj" vagyok. Elhiheted, az összes pultos csajnak, vagy pincérnőnek a könyökén jönnek ki az olyan sztereotípiák, mint amit leírtál.


Egyébként pedig átbeszéltük a dolgokat, kiderült miért csinált problémát a féltékenységi jelenet hiányából, és minden rendben. :)

2016. febr. 9. 13:23
 35/37 anonim ***** válasza:

29 vagyok nem érted kérdező amit írtam?


tipikus, amikor a férfit lenézik a munkahelyen, vagy beszólnak neki hogy akkor otthon sem a normáis formáját hozza. azt várta hogy majd te elensúlyozod, hogy lenézték.


(sokszor az van lepontozva, akinek igaza van...)

2016. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
*de neked tuti hogy nem ezt adta elő, érthető módon...
2016. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
nem tudom, ki vette magára az önmagából kivetkőzött részeg tirpákot, de bocs, ha megbántottam :D
2016. febr. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!